Zdjęcie: Stal Rzeszów

Klub Stal Rzeszów poinformował, że w niedzielnym wypadku na autostradzie A4 w Woli Wielkiej w powiecie dębickim, zginął piłkarz drużyny 20-letni Krystian Popiela. 

„Pogrążeni w smutku informujemy o tragicznej śmierci Krystiana Popieli – naszego kolegi i świetnie zapowiadającego się piłkarza. Wiadomość ta jest straszliwym ciosem dla wszystkich osób związanych z piłkarską Stalą Rzeszów. W chwili obecnej chcielibyśmy przekazać wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i bliskim Krystiana” – poinformowała w poniedziałek Stal Rzeszów. 

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę na autostradzie A4 przed godz. 18:30 pomiędzy miejscowościami Wiewiórka a Wola Wielka. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Kierowca volkswagena passata stracił panowanie nad samochodem, odbił się od bariery ochronnej i volkswagen dachował. W wyniku odniesionych obrażeń, 20-letni mieszkaniec Tarnowa, który kierował passatem, zginął na miejscu – mówi Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.  

Jak się okazało, w wypadku zginął Krystian Popiela, który od lutego br. był piłkarzem Stali Rzeszów. Zdążył zagrać w czterech meczach. Pogrzeb 20-latka odbędzie się w najbliższy piątek o 14:30 w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego w Świebodzinie. 

(ram)

Reklama