Reklama

Rzeszowska filia firmy G2A szuka rąk do pracy. Spotkanie z kandydatami organizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.

G2A jest liderem branży gier komputerowych. Na co dzień firma współpracuje z takimi gigantami jak Google, Twitter, czy Pay Pal.  – Otrzymaliśmy prośbę o zorganizowanie spotkania dotyczącego pracy w firmie G2A – mówi Mateusz Kutrzeba, wicedyrektor ds. rynku pracy w WUP w Rzeszowie

– Tego typu wydarzenia służą nie tylko udzielaniu informacji zawodowej, ale również aktualizują wiedzę mieszkańców województwa o zatrudnieniu w nowych branżach biznesu. Liczę, że spotkanie pozwoli wielu osobom dostosować własny rozwój osobisty do realiów regionalnego rynku pracy – uważa Kutrzeba.

To właśnie WUP organizuje spotkanie z kandydatami do pracy w rzeszowskiej filii G2A. Firma szuka chętnych do pracy na stanowisku specjalista ds. obsługi klienta w pracy przy globalnych projektach. Na spotkanie może przyjść każdy bezrobotny, ale także ci, którzy myślą o zmianie pracy.

Praca w G2A polega na obsłudze klientów poprzez e-mail i chat, a także dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy, pomoc w zakresie aktywacji kodów do gier komputerowych czy rozwiązywanie kwestii związanych z płatnościami.

Od kandydatów oczekiwana jest bardzo dobra obsługa komputera, wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność pracy w grupie, podstawowa znajomość języka angielskiego oraz znajomość innego, drugiego języka obcego na poziomie bardzo dobrym. Firma poszukuje osób posługujących się językiem francuskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim czy włoskim.

G2A oferuje m.in. przerwy w formie gier konsolowych, bilarda czy tenisa stołowego, zapewnia owoce i posiłki w czasie pracy, a także wspiera naukę języków obcych, aż po hindi i mandaryński.

– O dodatkowych korzyściach, osoby zainteresowane dowiedzą się na spotkaniu o charakterze informacyjnym, na które warto przyjść niezależnie od spełniania kryteriów rekrutacyjnych pracodawcy – uważa Krzysztof Powrózek z rzeszowskiego WUP.

Spotkanie odbędzie się w piątek (29 lipca) w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP przy ul. Langiewicza 15 w Rzeszowie Początek o godz. 10:00.

Na spotkaniu będzie specjalista ds. rekrutacji w firmie G2A, a także doradcy zawodowi WUP, którzy pomogą uczestnikom określić ich predyspozycje zawodowe, udzielą wszelkich porad i zachęcą do aktywnych form poszukiwania zatrudnienia.

Ilość miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane pracą mogą zgłaszać swoją chęć udziału w spotkaniu pod numerem telefonu: (17) 773 70 88. Na spotkanie należy przyjść się z dokumentami aplikacyjnymi (CV oraz listem motywacyjnym) z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: