Zdjęcie: Materiały prywatne
Reklama

Dwa razy nieznani sprawcy w ostatnim czasie zniszczyli BMW, należące do Angeliki i Eryka, Czytelników Rzeszów News. Osoby, które pomogą w namierzeniu sprawców, otrzymają nagrodę.

Do pierwszego zdarzenia doszło w środę 22 listopada br. w godzinach 14:00-24:00. Narzeczony pani Angeliki jechał do pracy, BMW zaparkował przy cmentarzu Pobitno przy ulicy Lwowskiej.

– Kiedy wrócił po samochód około godziny 24:00, w samochodzie nie było już obu lusterek zewnętrznych – opisuje pani Angelika, która wraz z Erykiem, zwróciła się do nas o pomoc w tej sprawie. Oboje powiadomili policję. 

To nie była jedna pierwszy przypadek wandalizmu wobec samochodu naszych Czytelników. Rok temu, 31 października, ktoś porysował całą karoserię  BMW. 

Do drugiego w ostatnim czasie zdarzenia doszło pomiędzy 24 listopada (piątek) a 27 listopada (poniedziałek) br. Samochód był zaparkowany przed blokiem przy ulicy Staszica. W miniony poniedziałek Eryk, wychodząc na spacer z psem, zauważył duże zgniecenie i porysowanie w lewym tylnym nadkolu i klapie do bagażnika.

– Bardzo możliwe, że samochód uszkodziła śmieciarka – pozostał pomarańczowy lakier w zarysowaniu. Niestety, sprawca uciekł z miejsca zdarzenia – twierdzi pani Angelika. Także i tym razem para powiadomiła policję. 

Nasi Czytelnicy proszą o pomoc wszystkich, którzy posiadają informacje, kto mógł zniszczyć BMW we wspomnianych przypadkach. Możecie dzwonić na numery: 600 433 576 lub 795 715 667. Dla potwierdzonych i sprawdzonych informacji przewidziana jest nagroda.

Zdjęcie: Materiały prywatne

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama