Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

W piątek i sobotę (2-3 czerwca) odbędą się KultURalia 2023. Organizatorzy podali godziny występów artystów na dwóch scenach: głównej i klubowej. 

KultURalia 2023 organizowane są przez trzy uczelnie: Uniwersytet Rzeszowski, Wyższą Szkołę Prawa i Administracji oraz Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania. Piątkowe i sobotnie i koncerty odbędą się na terenie uniwersyteckiego miasteczka akademickiego przy ulicy Cichej. W piątek rozpoczną się one od godz. 19:30, w sobotę – od 18:30.

W piątek na głównej scenie zagrają: Niebieszczańska, Opał, Jamal, Elektryczne Gitary, Young Igi i Video. W sobotę: Mati Ważny, Dziarma, Miętha, Myslovitz, Kuban i Mr. Polska. Na scenie klubowej w piątek wystąpią: Vika, Michael Pow, Alex Mechew, Orquell, Eskey, w sobotę zaś: Bąbel, Alex Mechel, Vika, Michael Pow i Vadim Vronskiy.

KultURalia 2023 są płatne. Dla studentów i uczniów oraz pracowników uczelni karnety kosztują 30 zł, bilet jednodniowy – 20 zł. Pozostali płacą odpowiednio: 65 i 40 zł. Bilety do kupienia na stage24.pl. Koncerty poprzedzi barwny korowodów studentów, którzy w piątek o godz. 17:00 spotkają się na Rynku. Korowód wyruszy na teren miasteczka UR ok. 18:50. 

Zdjęcie: materiały organizatorów

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama