Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Ponad 10 mln zł trafi do osoby, która w kolekturze Lotto w Łańcucie w czwartek puściła kupon. „Szóstka” okazała się bardzo szczęśliwa.

Do wygrania było ponad 20,6 mln zł. Wczorajsza kumulacja w Lotto narastała od 9 września. Ostatnie wrześniowe losowanie Lotto zakończyło się niezwykle szczęśliwie dla dwóch osób. Zagrały one w Łańcucie oraz Warszawie. Każda z nich wygrała po 10 354 977,20 złotych.

Oprócz tych samych wysokości kwot wygranych obu graczy łączy także to, że zagrali na „chybił trafił”. Oto wylosowana wczoraj „szóstka”: 6, 13, 23, 36, 46, 48.

Szczęśliwy punkt Lotto w Łańcucie mieści się przy ul. Podzwierzyniec 2. To tu gracz nabył kilka zakładów, wśród których znalazł się ten najważniejszy, zawierający sześć wylosowanych wczoraj liczb.

W Warszawie zaś nowy „lotto milioner” zagrał w kolekturze przy ul. Światowida 41. Kupił tu dwa zakłady (nadal są w grze). Jeden z nich okazał się być strzałem w „dziesiątkę”.

Szanse na trafienie „szóstki” w Lotto i Lotto Plus mamy trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty. Losowania obu gier możemy oglądać w tych dniach w Studiu Lotto o godz. 21:40. W sobotę gra toczyć się będzie o 2 mln zł w Lotto oraz 1 mln zł w Lotto Plus.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: