Kup idealny biustonosz w Nipplex w Galerii Rzeszów!

0

„Są pokusy, którym warto ulegać” – z takiego założenia wyszła firma Nipplex, która w środę (3 czerwca) w Galerii Rzeszów otworzyła swój pierwszy salon bielizny z usługą brafittingu na Podkarpaciu.

 

26 lat temu 35-letniej wówczas Halinie Bogusz ktoś powiedział, że w Polsce nie produkuje się dobrych, ładnych i kobiecych biustonoszy. Gdy to usłyszała, stwierdziła: „No dobra, potrafię szyć, więc spróbuję stworzyć coś sama”. 

Na początku szycie biustonoszy odbywało się na kilku maszynach w niewielkim pomieszczeniu przy domu pod Łukowem. Szybko okazało się, że to za mało. Halina Bogusz przeniosła się do większego lokalu, kupiła więcej maszyn, zatrudniła ludzi i stworzyła markę, która już dziś pomogła tysiącom kobiet.

Bo pewność siebie jest bezcenna!

Nipplex, bo tak nazywa się rodzinna firma, którą dziś Halina Bogusz prowadzi wspólnie z synami, powstała nie tylko z potrzeby chwili, ale także z pasji i chęci pomocy kobietom. O ile piękno może mieć cenę, tak poczucie własnej wartości, pewności siebie i seksapilu jest bezcenne. I to doskonale wiedzą brafitterki z Nipplex, czyli cudotwórczynie, które potrafią idealnie dobrać biustonosz do każdego rozmiaru piersi.

– Do naszych klientek podchodzimy bardzo indywidualnie. Na dobranie właściwego biustonosza poświęcamy im prawie godzinę. To bardzo ważne, bo 70 proc. kobiet ma problem z tym, aby właściwie dobrać tę część garderoby – mówi Marta Bogusz, dyrektor sieci salonów Nipplex.

– To widać, szczególnie gdy kobieta ma obwód biustonosza między łopatkami. To błąd, ponieważ noszona bielizna nie spełnia wówczas swojej funkcji. Kobiety tego nie wiedzą, ale 80 proc. ciężaru naszego biustu powinien trzymać właśnie obwód, dlatego uczymy tego, aby poprawić komfort użytkowania – dodaje.

Dopieszczą każdy biust!

Warto też dodać, że brafitterki z Nipplex to kobiety od zadań specjalnych. Im żaden biust nie jest straszny. Dopieszczą nawet ten najbardziej wymagający. – Uwielbiamy duże biusty. Jest przy nich więcej pracy, ale efekt potrafi być spektakularny – przekonuje Marta Bogusz.

Oczywiście, o mniejsze biusty brafitterki z Nipplex również potrafią zadbać, bo firma produkuje biustonosze w rozmiarze od A do M! Już tak ogromna skala „rozmiarówki” pokazuje, że rozmiar ma znaczenie, a już odpowiednio dobrany – jest bezcenny.

Idealny biustonosz lepszy od terapeuty

– Idealnie dobrany biustonosz poprawia komfort psychiczny kobiety. Nasze klientki są bardzo zaskoczone, gdy okazuje się, że po odpowiednim dobraniu bielizny wydają się smuklejsze. Podniesienie biustu i wysunięcie go do przodu zdecydowanie poprawia wizualny efekt kobiecych sylwetek – przekonuje Bogusz.

– Nasze brafitterki są bardzo doceniane przez klientki. Zdarzają się uściski w przymierzalni, a nawet dostają czasem czekoladki w podziękowaniu. Nie dziwię się, bo w naszej firmie wszyscy mamy poczucie misji. Chęć pomagania kobietom, to nasza pokusa, której ulegamy już od wielu lat – dodaje.

Majtki, szorty, brazyliany

Nipplex, jako producent bielizny, specjalizuje się w biustonoszach. W swoim asortymencie ma zarówno push-upy, ale także biustonosze na duże biusty. Do każdego biustonosza można kupić także w komplecie majtki, szorty lub brazyliany, czyli majtki z zabudowanym przodem oraz w części zabudowanym tyłem. Krawędź majtek kończy się w okolicy połowy pośladków, dzięki czemu pupa wygląda w nich niezwykle kusząco.

Do tego w Nipplex można znaleźć także koszule nocne, nawet takie z usztywnianym biustem oraz koronkowe body. Jest też tzw. asortyment pomocniczy, aby obsłużyć nawet najbardziej wymagające klientki. Mowa tu o bieliźnie korygującej, rajstopach, skarpetkach, czy strojach kąpielowych.

Stawiają na jakość

Produkty wykonane przez Nipplex są wysokiej jakości. Firma swoją bieliznę wykonuje z polskich, włoskich i hiszpańskich materiałów.

Jeśli chodzi o typ materiału, to królują elastyczne koronki, hafty, dzianiny, a ostatnio nawet satyna oraz wiskoza, czyli szlachetna bawełna. – Przy produkcji naszej bielizny przykładamy bardzo dużą uwagę do kontroli jakości. Każdy biustonosz, i nie tylko, zanim trafi do sklepu, jest poddawany skrupulatnej kontroli końcowej – zapewnia Marta Bogusz.

Warto też dodać, że bielizna produkowana przez Nipplex jest unikatowa. Firma ma dwie projektantki. Jedna zajmuje się tworzeniem biustonoszy, druga bielizny nocnej i majtek.

„Są pokusy, którym warto ulegać”

Ceny biustonoszy, czyli produktu flagowego Nipplex, zaczynają się od 99 zł. Może powiesz, że drogo, ale pamiętaj, są pokusy, którym warto ulegać.

Brafitterki z Nipplex od środy (3 czerwca) kuszą pięknymi, praktycznymi i idealnie dobranymi biustonoszami w Galerii Rzeszów na I piętrze (od ruchomych schodów na lewo od sklepu CCC). Nipplex w „Sercu Miasta” ma jedyny sklep na Podkarpaciu.

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama