langiewicza-rzeszow
Zdjęcie: Langiewicza 37
Reklama

Inwestycja położona jest blisko centrum Rzeszowa, około 2 km od Rynku Miejskiego, w okolicy dobrze skomunikowanej z obwodnicą miasta. W budynku znajdują się zarówno małe metraże, dla par i singli, jak i duże, przestronne mieszkania dla rodzin czy osób poszukujących większej przestrzeni. Każde mieszkanie można obejrzeć już teraz w ramach wirtualnego spaceru.

230 różnorodnych mieszkań

Langiewicza 37 powstaje blisko centrum Rzeszowa. Budynek ma dwanaście kondygnacji i znajduje się w nim łącznie 230 mieszkań o mocno zróżnicowanych powierzchniach od 34 m² aż do 99 m². Część mieszkań, zależnie od piętra, posiada ogródki, balkony lub tarasy widokowe.

 

Deweloper oferuje jedno i dwupokojowe funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania gwarantujące komfort zarówno singlom jak i parom. Większe mieszkania, dla rodzin czy osób potrzebujących przestrzeni, składają się z dobrze zaplanowanych trzech, czterech lub nawet pięciu pokoi.

Obszerny parking i inne udogodnienia

W inwestycji przewidziano w sumie 290 miejsc postojowych w garażu podziemnym i na parterze. Do dyspozycji mieszkańców będą także komórki lokatorskie, schowki i wózkownie. Na parterze znajduje się strefa usługowa, w której zaplanowano pięć lokali. Mieszkańcy będą mieli możliwość zrobienia na miejscu podstawowych sprawunków i załatwienia spraw życia codziennego.

Panorama Rzeszowa i strefa rekreacji

Langiewicza 37 to budynek zaprojektowany według nowoczesnych zasad, które dyktuje architektom tempo życia mieszkańców dużych miast i aglomeracji. Inwestycja łączy w sobie ustawne mieszkania i funkcjonalną, przyjazną dla mieszkańców przestrzeń wspólną.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Z wyższych pięter obiekt oferuje widok na szeroką panoramę Rzeszowa. Odpoczynek dla ciała i chwile wytchnienia dla ducha mają zapewniać strefa rekreacji i ogród japoński, który cechuje harmonia, prostota, asymetria i elegancja. Zieleń wokół osiedla zostanie zaaranżowana z zachowaniem naturalnych walorów okolicy.

Zobacz mieszkanie już teraz w 3D

Inwestor przygotował wizualizacje każdego z pomieszczeń i mieszkań, łącznie z widokami z góry, z dowolnego boku oraz w formie wirtualnego spaceru po pokojach. Dzięki temu już teraz można zobaczyć swoje przyszłe mieszkanie.
Strona internetowa zawiera dwie przykładowe aranżacje poszczególnych mieszkań. W aranżacji Monaco ściany są jasne, zaś blaty czy elementy oświetlenia są złote i ciemne. Aranżacja Milan spodoba się miłośnikom podejścia kameralnego, wyciszonego, w którym dominują brązy i ciemne kolory przetykane błyskami złotego światła.

Kontakt: Terenowe Biuro Sprzedaży Mieszkań
ul. Handlowa 3
tel. 17 710 00 17
rzeszow@acatom.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt.: 8:00 – 17:00
sob.: 9:00 – 13:00

Więcej: acatom.pl/inwestycja/langiewicza-37

Reklama