Zdjęcie: Pixabay

Jak rozwijać swoją karierę w branży lotniczej i gdzie najlepiej szukać pracy? Dowiedzą się tego uczestnicy czwartego już Aviation Career Day w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie – w piątek, 15 marca.  

Podczas Aviation Career Day w klubie IQ (ulica Sucharskiego 2) każdy będzie mógł zapoznać się z ofertami wielu firm z branży lotniczej. – Warto zabrać ze sobą CV – zachęca dr Grażyna Bochenek, rzecznik WSiiZ w Rzeszowie. 

Dzień Kariery to nie tylko możliwość zdobycia informacji dotyczących możliwości rozwoju w firmach branży lotniczej – polskich i zagranicznych – ale również nawiązania bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami potencjalnych przyszłych pracodawców.

Aviation Career Day rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do 14:00. Mogą w nim wziąć udział osoby zainteresowane branżą lotniczą, niezależnie od doświadczenia i stażu pracy. 

W ACD wezmą udział: Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin, WAMS Ryanair, Heli-One Poland, Lotnisko Mielec, Polskie Linie Lotnicze LOT, LOT Aircraft Maintenance Services, Barnes Aerospace, CWT eCenter Polska, Aeroklub Mielecki im. Braci Działowskich. 

Reprezentanci firm wygłoszą krótkie prezentacje obejmujące zakres ich działań. Plan prezentacji firm obejmuje:

– 10:00 – 10:10 – powitanie,

– 10:10 – 10:40 – „Welcome to Wroclaw Aircraft Maintenance Services” – WAMS RYANAIR,

– 10:40 – 11:10 – „Presentation of the company Heli-One” – Heli-One (Poland),

– 11:10 – 11:40 – „One Team, One Company, One Barnes” – Barnes Aeorpasce, 

– 11:40 – 12:10 – „How to be a part of CWT team” – CWT eCENTER Polska.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama