Zdjęcie: Materiały prasowe WSIiZ

„Legalna praca w Polsce” – pod takim tytułem w najbliższy czwartek (16 marca) w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędzie się spotkanie dedykowane studentom z zagranicy. 

Uczestnicy otrzymają informacje dotyczące ścieżki, jaką muszą pokonać w celu podjęcia pracy, w tym m.in. wymaganych dokumentów uprawniających cudzoziemca do pracy w Polsce, czy wymogów dotyczących otrzymania zezwolenia na pracę.

Będą mieli również możliwość dowiedzieć się, w jakie miejsca powinni się udać, aby dopełnić wszelkich formalności, na co zwracać uwagę przy poszukiwaniu pracy i jakie oferty pracy czekają na nich w Rzeszowie. Ponadto będzie możliwość porozmawiania uczestników z ekspertami w trakcie lub po spotkaniu.

W wydarzeniu wezmą udział prelegenci reprezentujący: Podkarpacki Urząd Wojewódzki, Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie, Urząd Skarbowy w Rzeszowie oraz Izbę Administracji Skarbowej w Rzeszowie, a także Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Organizatorem wydarzenia jest KN FLOW Bankowość & Inwestycje & Ubezpieczenia działające przy Katedrze Finansów WSIiZ wraz z Biurem Karier WSIiZ w ramach współpracy z rzeszowskim oddziałem ZUS.

Spotkanie odbędzie się 16 marca br. w godz. 11:40 – 13:40 w sali RA21 WSIiZ w Rzeszowie przy ul. Sucharskiego 2.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama