Zdjęcie: materiały Coca-Coli

Jedna z czterech legendarnych świątecznych ciężarówek Coca-Coli dzisiaj po południu zaparkuje na rzeszowskim Rynku. Będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja.

Cztery świąteczne ciężarówki Coca-Coli wyruszyły w trasę po Polsce 1 grudnia. Na ich drodze znajdzie się 55 miast, m.in. Rzeszów. Koncern prowadzi swoją kampanię pod hasłem „Podaruj radość”. Ciężarówki Coca-Coli najbardziej znane są z telewizyjnych reklam. Do Polski dotarły z USA na pokładzie statków.

– Każda z legendarnych czerwonych ciężarówek ma blisko 18,5 metra długości, ponad 4 metry wysokości, pod maską kryje się minimum 450-konny silnik, a w środku 16-biegowa skrzynia biegów (8 biegów plus połówki). Na przygotowanie każdej ciężarówki użyliśmy: 160 metrów oświetlenia ledowego z ponad 6 tyś. punktów świetlnych oraz 145 metrów kwadratowych czerwonej folii – informuje biuro prasowe Coca-Coli.

Jedna z tych świątecznych ciężarówek koncernu stanie dzisiaj na rzeszowskim Rynku. Pojawi się o godz. 15:00 i będzie stała do 21:00.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy z rodziną i znajomymi. Będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków”, wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem, czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Cola.

Fani nowych technologii będą mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja zakładając specjalne okulary oculus. Nie zabraknie też konkursów i gier z nagrodami.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama