Zdjęcie: Pixabay

7 połączeń będzie obsługiwał irlandzki Ryanair z lotniska Rzeszów-Jasionka w letnim rozkładzie lotów. Będzie w nim nowe połączenie do chorwackiego Zadaru.

We wtorek (21 lutego) Rynair potwierdził, jak będzie wyglądała jego siatka połączeń od 26 marca do końca października br. Utrzymane zostaną dotychczasowe połączenia z Rzeszowa do Dublina, Bristolu, East Midlands i Londynu (Luton oraz Stansted).

Nowością w ofercie przewoźnika będą loty do słonecznego Zadaru na Chorwacji. Połączenie ruszy 2 czerwca. Loty nad Adriatyk będą dwa razy w tygodniu. We wtorki wylot z Jasionki będzie o godz. 9:15, w piątki o 13:30, z Zadaru zaś odpowiednio o 7:10 i 11:25.

Lot trwa godzinę i 40 minut. Rejsy do Zadaru będą do końca września. Połączenie będzie obsługiwane przez Boeingi 737, które na pokład zabierają około 190 pasażerów.

Przez ostatnie trzy lata, loty do Zadaru obsługiwały Polskie Linie Lotnicze LOT – raz w tygodniu. Oferta Ryanaira jest więc dużo lepsza, szczególnie, że Chorwacja jest jednym z najbardziej oczekiwanych i popularnych kierunków wśród pasażerów lotniska w Jasionce. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Dzięki temu rozkładowi lotów na rok 2023, będziemy kontynuowali wzrost ruchu w Rzeszowie, dostarczając więcej tras i niższe taryfy niż jakakolwiek inna linia lotnicza w Polsce – zapowiada Alicja Wójcik-Gołębiowska, menedżer w Ryanair. 

Ryanair wprowadził do sprzedaży 100 tys. biletów na wszystkie 7 połączeń z Rzeszowa w promocyjnych cenach – od 145 zł, na podróż między kwietniem a październikiem. Bilety muszą być zarezerwowane do północy, 23 lutego – na stronie www.ryanair.com.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama