Zdjęcie: materiały zespołu

Coś dla miłośników indie rocka! W sobotę (12 sierpnia) na „Letniej sceny pod drzewami” w Łące zagra kolektyw „Miasto Słońce”.

To czwarty koncert „Letniej sceny pod drzewami” w XVIII-wiecznym spichlerzu na terenie zabytkowego zespołu dworsko-folwarcznego w Łące. 27 maja zagrał zespół Popkultura, 23 czerwca – Żmije i Projekt Puszcza, 15 lipca na letniej scenie wystąpiła Pola Rise.

W najbliższą sobotę o godz. 21:00 zagra indie-rockowy kolektyw „Miasto Słońce”, który tworzy trójka utalentowanych artystów: Mateusz Dusza (gitara) oraz Zofia i Julia Kolesińskie (wokalistki). Debiutancki album „Pod Wodą” wydali latem 2022 roku. 

Teksty na pierwszym albumie kolektywu są przesiąknięte bólem, smutkiem, tęsknotą, ale też złością i nadzieją. 

Silną inspiracją były elementy fantastyki i mistycyzmu. Harmonie, efekty – cała kompozycja ma powodować gęsią skórkę na ciele i przenieść słuchacza do mrocznego świata pełnego tajemnic, może nawet magii – mówią o płycie artyści.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– To będzie niezapomniany wieczór pełen emocji i wibrujących dźwięków – zachęca do udziału w sobotnim koncercie Andżelika Drabicka z Centrum Kultury i Sztuki w Łące. 

Do Łąki możecie przyjechać na kilka godzin przed koncertem. Od 18:00 dla najmłodszych będzie czynna strefa zabaw oraz strefa gastronomiczna. Zabierzcie znajomych, przyjaciół, rodzinę i zaglądajcie na łąkę do Łąki. Ok. 22:00 rozpocznie się disco pod gwiazdami.

„Letniej scenie pod drzewami” w Łące patronuje Rzeszów News.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama