Zdjęcie: materiały artysty

Małymi krokami zbliża się rzeszowska odsłona Letnich Brzmień. 24 lipca na bulwarach wystąpi Ralph Kamiński! 

Letnie Brzmienia to wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach, z 22 najpopularniejszymi artystami i artystkami. Trasa koncertowa Letnich Brzmień trwać będzie przez całe tegoroczne wakacje, jej organizatorem jest ceniona agencja koncertowa Good Taste Production.

W Rzeszowie odbędą się cztery koncerty. Pierwszy 24 lipcz. Na bulwarowej scenie wystąpi Ralph Kamiński – bilety tutaj. W kolejnych dnia zagrają: Sobel (28 lipca), Zalewski (29 lipca) i Kwiat Jabłoni (31 lipca). Wszystkie koncerty rozpoczną się o godz. 20:00. Pojedyncze bilety kosztują 99/119 zł, karnety – 279 zł (3 koncerty), na letniebrzmienia.pl.

Ralph Kamiński, który zainauguruje Letnie Brzmienia, to wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Jego twórczość to przede wszystkim muzyka elektroniczna i alternatywny pop. Zadebiutował w 2016 r. albumem „Morze”, który zapewnił mu miejsca na scenach największych polski festiwali muzycznych.

Druga płyta Kamińskiego „Młodość” ukazała się w 2019 roku i otrzymała nominację do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Alternatywa, a sam Ralph nominowany został w kategorii Producent Muzyczny Roku. W 2021 roku wydał album „KORA”, którym składa hołd twórczości Kory i grupy Maanam.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Ralph Kamiński jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień: Grand Prix festiwalu Carpathia 2011 czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2020 r. otrzymał „Nagrodę Artystyczną Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego” oraz tytuł „Mężczyzny roku” polskiego wydania magazynu „Glamour”.

Letnim Brzmieniom patronuje Rzeszów News.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama