Zdjęcie: Urszula Chrobak / Rzeszów News
Reklama

poniedziałek ruszyła akcja Radia TOK FM związana z wyborami na prezydenta Rzeszowa. Przez tydzień pod hasłem „Liczy się Rzeszów” na antenie stacji będą specjalne programy o życiu w mieście, a także o lokalnej polityce. 

Reporterzy TOK FM będą relacjonować końcówkę kampanii i przebieg głosowania, a następnie ogłoszenie wyników oraz komentarze dotyczące ich konsekwencji. Wszystkie materiały redakcyjne zbierze specjalna strona tokfm.pl/rzeszow.

Od 7 do 11 czerwca redakcja Radia TOK FM poświęci szczególną uwagę rzeszowskim wyborom, ale też miastu i jego mieszkańcom. W akcji „Liczy się Rzeszów”, prowadzonej jeszcze przed pierwszą turą głosowania, opowie o życiu w mieście, pracy, nauce i polityce – tematyka ta będzie obecna na antenie m.in. o stałych porach: po 9:40, 12:40 i 18:40.

W Informacjach Radia TOK FM pojawią się relacje reporterskie z końca kampanii oraz z samego przebiegu głosowania i komentarze po ogłoszeniu wyników. Wszystkie audycje i informacje będą oznaczone hasłem akcji, a poza anteną będzie ich można posłuchać w formie podcastów na tokfm.pl/rzeszow.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– „Liczy się Rzeszów” to kolejna akcja TOK FM poświęcona lokalnym sprawom. Tym razem mamy szczególną okazję – w Rzeszowie odbędą się lokalne wybory o krajowym znaczeniu. Będziemy o tym naszym odbiorcom opowiadać, wspólnie obserwując finał rzeszowskiej kampanii – mówi Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM.

Przedterminowe wybory na prezydenta Rzeszowa odbędą się w najbliższą niedzielę, 13 czerwca. Startuje w nich czworo kandydatów: Marcin Warchoł, Konrad Fijołek, Ewa Leniart i Grzegorz Braun. 

Zdjęcie: materiały prasowe

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama