Reklama

Ruszył pierwszy etap rezerwacji biletów na mecz Asseco Resovii z #Dragons Lugano. Zostanie rozegrany w hali Podpromie 4 listopada – poinformował rzeszowski klub.

Bilety na pierwsze spotkanie grupowe ze szwajcarskim przeciwnikiem będzie można kupić do 27 października, do godz. 18:00. Pierwszy etap rezerwacji jest skierowany do posiadaczy karnetów. Bilet normalny kosztuje 25 zł, ulgowy – 15 zł.

Ważne: jeśli numer karnetu składa się z trzech bądź dwóch cyfr podczas rezerwacji należy go poprzedzić cyframi zero tak by składał się z 4 cyfr. Np. jeśli numer karnetu to 245 należy wpisać 0245 lub jeśli numer karnetu to 25 należy wpisać 0025.

Jeśli bilety nie rozejdą się w pierwszym etapie, przewidziany jest drugi etap dla posiadaczy Kart Kibica. Drugi etap rozpocznie się dzień później (28 października) o godz. 9:00 i zakończy się dzień przed meczem (3 listopada) o 18:00. Bilet w drugim etapie kosztują 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy).

– Osoby, które nie posiadają Kart Kibica ani karnetów będą mogły zakupić bilet w kasie w hali Podpromie w dniu meczu. Kasa biletowa czynna jest na 3 godziny przed meczem – informuje Asseco Resovia.

Bilety odbierać można na Wyspie Asseco Resovii w Galerii Rzeszów. – Opłacone podczas rezerwacji wejściówki (poprzez system PayU) można wydrukować w domu, bądź odebrać w dniu meczu w kasie biletowej w hali Podpromie – wyjaśnia rzeszowski klub.

Wyspa Asseco Resovii jest czynna od poniedziałku do soboty od 10:00 do 18:00 i w niedzielę od 10:00 do 16:00. W dniu meczu będzie zamknięta.

Mecz Asseco Resovii z #Dragons Lugano rozpocznie się o godz. 18:00.

(kf)

redakcja@rzeszow-news.pl.

Reklama