Jarosławska policja opublikowała zdjęcie 35-letniego Krzysztofa Zielińskiego z Jarosławia. Wydano za nim list gończy. 35-latek jest podejrzany o ciężkie pobicie mężczyzny.

List gończy za Krzysztofem Zielińskim wydała Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu. Mężczyzna jest poszukiwany przez policję. Jest on podejrzany o pobicie mężczyzny. Do zdarzenia doszło 13 sierpnia w Jarosławiu. Policja twierdzi, że Zieliński uderzył w twarz pokrzywdzonego, który upadł, doznając poważnego urazu głowy.

Policjanci przejrzeli monitoring z miejsca zdarzenia i przesłuchali świadków. Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą ciężkiego pobicia był właśnie Krzysztof Zieliński, który obecnie ukrywa się przed policją. Mężczyzna jest poszukiwany na podstawie listu gończego.

W czwartek Sąd Rejonowy w Jarosławiu zdecydował, że jeżeli Zieliński zostanie zatrzymany, to od razu ma być tymczasowo aresztowany na 14 dni.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mieszkańca Jarosławia poszukują kryminalni z jarosławskiej policji.

Osoby, które znają jego miejsce pobytu lub mają informacje, mogące się przyczynić się do zatrzymania 35-latka, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu, ul. Poniatowskiego 50, tel. (16) 624 03 21 albo z dyżurnym komendy tel. (16) 624 03 10 lub 997.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama