Zdjęcie: Materiały Millenium Hall
Reklama

Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą, już w sobotę, 7 grudnia, zostanie otwarte lodowisko na skwerze w Millenium Hall w Rzeszowie. 

Wypad na łyżwy to wspaniała okazja, by wspólnie z najbliższymi aktywnie spędzać zimowe dni. Lodowisko pod gołym niebem na skwerze w Millenium Hall ma powierzchnię ponad 600 m kw, wyjątkową świąteczną scenerię, girlandy świetlne, a klimatu dodaje muzyka płynąca z głośników wokół lodowiska.

Lodowisko będzie czynne w godzinach otwarcia Millenium Hall – od poniedziałku do soboty od godz. 10:00 do 21:00 i w każdą niedzielę od 10:00 do 20:00 aż do zakończenia zimowej aury. Będzie można wypożyczyć łyżwy, skorzystać z tzw. „misiów pomocnisiów”, które ułatwiają naukę jazdy dzieciom.

Do dyspozycji będzie również szatnia oraz ogrzewany ogródek z ofertą gastronomiczną.

Zorganizowane grupy minimum 10-osobowe, np. szkolne mogą dokonywać wcześniejszych rezerwacji wejść pod numerem telefonu: 733 500 352. Godzina jazdy na lodowisku Millenium Hall kosztuje 10 zł, dla grup zorganizowanych – 8 zł, za wypożyczenie łyżew trzeba zapłacić 6 zł, “misie pomocnicze” – 6 zł, a szatnię 2 zł.

W sobotę także zainauguruje lodowisko na rzeszowskim Rynku

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: