Zdjęcie: Materiały prasowe Urzędu Miasta Rzeszowa
Reklama

Laureaci 5. edycji loterii „Mieszkam w Rzeszowie” mogli poczuć się wyjątkowo. To jedyni uczestnicy miejskiej zabawy, którzy zostali w ratuszu przywitani słowami „szczęść Boże”. 

W poniedziałek w ratuszu Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, wręczył nagrody laureatom konkursu loterii „Mieszkam w Rzeszowie” w towarzystwie rzeszowskiego posła Konfederacji Grzegorza Brauna, który zgromadzonych uroczył, jak zwykle, swoim „szczęść Boże”.

Loteria, którą miasto organizowało już po raz piąty, trwała od 6 maja do 20 października. W zabawie mógł wziąć udział każdy, kto zameldował się w Rzeszowie (z innej gminy) między 1 listopada 2018 r. a 20 października 2019 r. i skończył 18 lat.

– Do loterii zgłosiło się 985 osób, z których rozlosowaliśmy 10 laureatów. Otrzymali oni od nas cenne nagrody – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Nagrodę pierwszego stopnia, czyli telewizor Samsung, otrzymała Justyna Leżoń, nagrodę drugiego stopnia (robot kuchenny Kenwood) dostał Patryk Sidoruk. Z kolei nagroda trzeciego stopnia – Soundbar Teufel – otrzymał Krzysztof Woś.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!
Zdjęcie: Materiały prasowe Urzędu Miasta Rzeszowa

Pozostali laureaci to: Michał Wolniewicz (odkurzacz bezprzewodowy), Sebastian Cisek (ekspres ciśnieniowy), Mateusz Mokrzycki (generator pary Philips), Anna Kotwica (konsola PlayStation 4 PRO), Anna Misztal (oczyszczacz powietrza), Karol Wojdyła (głośnik Marshall Stanmore), Michał Banaś (kamera GoPro hero 7).

Całkowita wartość nagród w loterii „Mieszkam w Rzeszowie” to 24,6 tys. zł. Miasto na organizację loterii wydało 41,8 tys. zł.  

Obecnie w Rzeszowie jest zameldowanych 195 374 osób. W tym roku – od 1 stycznia do 20 października zameldowało się 12 160 osób. To najmniej od 2014 roku. Najwięcej osób zameldowało się w Rzeszowie w 2017 roku – 15 297.

Zdjęcie: Materiały prasowe Urzędu Miasta Rzeszowa

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama