Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

Twórcy „Szlachetnej Paczki” ruszyli z nową kampanią społeczną pod hasłem „Lubię ludzi”. W najbliższy poniedziałek na rzeszowskim Rynku odbędzie się nietypowy happening. Będzie można zamanifestować wrażliwość, życzliwość, pracowitość i działanie w drużynie.

Happening rozpocznie się o godz. 18:00. Jego celem jest zjednoczenie Polaków wokół wspólnych wartości: wrażliwości, życzliwości, pracowitości i działania w drużynie.

– Polacy chcą żyć w kraju, w którym ludzie wzajemnie się doceniają i cieszą ze swoich sukcesów – mówi ks. Jacek Wiosna Stryczek, twórca „Szlachetnej Paczki”.

– W kraju, w którym ludzie dostrzegają swoje potrzeby, pomagają sobie i są gotowi przyjmować pomoc. Gdzie do sukcesu dąży się uczciwą pracą. Są też siebie ciekawi, otwarci, chcą ze sobą rozmawiać, poznawać się i współpracować. Chcemy ich w tym wesprzeć. Wydobyć z nich to, co już w sobie mają. To, co najpiękniejsze – tłumaczy ideę „Lubię ludzi” ks. Stryczek.

Happening w Rzeszowie jest częścią cyklu wydarzeń „Lubię ludzi” w Polsce. „Szlachetna Paczka” zachęca Polaków do dołączenia do akcji i zamanifestowania wyznawanych wartości.

Każdy, kto zechce się włączyć, będzie mógł to zrobić na wiele sposobów: począwszy od podpisania się pod manifestem „Lubię ludzi”, przez zakup dedykowanych gadżetów (opaska, koszulka, torba, notes), aż po aktywne zaangażowanie się w jeden z wielu projektów realizowanych przez Stowarzyszenie WIOSNA, które co roku pomagają tysiącom potrzebujących. Można np. zostać  wolontariuszem „Szlachetnej Paczki” lub „Akademii Przyszłości”.  

Już teraz można wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl/superw i wysłać swoje zgłoszenie. Liczba miejsc jest ograniczona.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama