Zdjęcie: Bernad Hołdys / Materiały prasowe
Reklama

Magda Steczkowska w piątek (3 grudnia) wystąpi na przedświątecznym koncercie w Rzeszowie. Oprócz znanej wokalistki, na scenie zaprezentują się uczestnicy zajęć wokalnych wraz z instruktorką Dominiką Kindrat. Koncert jest bezpłatny.

Do udziału w koncercie Magdy Steczkowskiej, młodszej siostry Justyny Steczkowskiej, zachęca Rzeszowski Dom Kultury. Koncert odbędzie się 3 grudnia w filii Staromieście RDK przy ulicy ul. Staromiejskiej 43a. Początek o godz. 19:00. 

W trakcie koncertu usłyszycie m.in. najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne w wyjątkowych aranżacjach przy akompaniamencie pianina. Część repertuaru Magda Steczkowska wykona z uczestnikami zajęć wokalnych RDK i instruktorką Dominiką Kindrat.

Udział w koncercie jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem 515 409 262, która prowadzona jest w godzinach 10:00-18:00 do wyczerpania limitu miejsc.  

Magda Steczkowska na swoim koncie ma pięć solowych płyt. W grudniu br. ukaże się jej szósty album z najpiękniejszymi piosenkami o miłości zatytułowany „Nie tylko o miłości”.

Przed rozpoczęciem kariery solowej Steczkowska współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wzięła udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a także „Aplauz, Aplauz!”, „Przygarnij mnie” oraz „Ameryka Express”. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama