Zdjęcie: Materiały prasowe

Magdalena Góreczna objęła stanowisko dyrektora zakładu produkcyjnego Nestlé Nutrition w Rzeszowie. Zastąpiła Pawła Miłkowskiego, który odszedł na emeryturę. 

Magdalena Góreczna dotychczas była kierownikiem ds. finansów, inżynierii przemysłowej i ciągłego doskonalenia. Z Nestlé związana jest od 9 lat, rozpoczęła pracę w centrali firmy w Szwajcarii na stanowisku lidera wspierającego dział ciągłego doskonalenia.

W 2015 roku Góreczna przeniosła się do polskiej centrali Nestlé w Warszawie, gdzie była kierownikiem ds. ciągłego doskonalenia. Dwa lata później awansowała na kierownika ds. finansów w fabryce Nestlé w Kargowej. Była nim przez kolejne trzy lata. 

Magdalena Góreczna, jako dyrektor fabryki Nestlé w Rzeszowie, którym jest od 1 sierpnia, chce dalej unowocześniać zakład nie tylko pod kątem wydajności, ale także zmniejszania wpływu działalności firmy na środowisko.

Musimy być gotowi na wykorzystywanie rozwiązań oferowanych przez nowoczesne technologie cyfrowe, gdyż one upraszczają i przyspieszają procesy, co w efekcie znacznie ułatwia pracę – mówi w cytowanym komunikacie Magdalena Góreczna. 

Magdalena Góreczna jest absolwentką Politechniki Łódzkiej i Politechniki w Goeteborgu (Wydziału Inżynierii Przemysłowej), a także studiów podyplomowych w SGH.

Przed Nestlé Góreczna pracowała w sektorze odnawialnych źródeł energii, początkowo jako inżynier rozwoju procesów produkcyjnych, następnie jako szef zespołu odpowiedzialnego za wdrożenia metody „Six Sigma” w firmie produkującej turbiny wiatrowe.

Rzeszowski oddział Nestlé zajmuje się produkcją pożywienia dla dzieci i niemowląt. Jego wiodące marki to Gerber oraz Bobo Frut. Fabryka zatrudnia 420 osób. Przy zakładzie od 2013 roku działa Centrum Zapewniania Jakości Nestlé.

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama