Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Krosno, Sanok, Ustrzyki Dolne – w tych trzech miastach na Podkarpaciu w najbliższą sobotę (15 lutego) z mieszkańcami spotka się Małgorzata Kidawa-Błońska, wicemarszałek Sejmu. 

Małgorzata Kidawa-Błońska jest kandydatką Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej w wyborach na prezydenta RP, które odbędą się 10 maja. Druga tura, jeśli do niej dojdzie, zaplanowana jest na 24 maja. 

Zgodnie z zapowiedziami podkarpackich polityków PO, Małgorzata Kidawa-Błońska w kampanii będzie odwiedzać Podkarpacie. Po raz pierwszy w naszym regionie w trakcie kampanii pojawi się w sobotę, 15 lutego.

Kidawa-Błońska wizytę na Podkarpaciu rozpocznie od Krosna. Z mieszkańcami spotka się w sali w Pałacu Polanka (ul. Popiełuszki 103). Początek spotkania o 13:30. Kolejnym miastem będzie Sanok – od 16:00 w Sali Gobelinowej Muzeum Historycznego (ul. Zamkowa 2). 

Ostatnim miastem, w którym Małgorzata Kidawa-Błońska spotka się w sobotę z mieszkańcami są Ustrzyki Dolne – od 18:30 w hotelu Villa Neve (ul. Fabryczna 9). 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Według naszych informacji Małgorzata Kidawa-Błońska w sobotę będzie też w miejscowości Ustrobna w gminie Wojaszówka w powiecie krośnieńskim. Tam spotkanie jednak przewidziane jest tylko dla zaproszonych gości.

– To pierwsza w kampanii, ale nie ostatnia wizyta wicemarszałek Kidawy-Błońskiej w naszym regionie – zapowiada Elżbieta Łukacijewska, podkarpacka europosłanka PO, która jest w głównym sztabie wyborczym Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama