Zdjęcie: Angelika / Czytelniczka Rzeszów News

Paraliż na rondzie Dmowskiego koło Galerii Rzeszów – poinformowali nas we wtorek po godz. 13:00 kierowcy. 

„Chciałabym pokazać, jak ktoś, kto wyraził na to zgodę myśli albo raczej jest pozbawiony myślenia. Godzina 13:00, samo centrum Rzeszowa, za chwilę szczyt ruchu. Paraliż na rondzie koło Galerii Rzeszów, bo drogowcy przypomnieli sobie, że będą malować pasy . Sygnalizacja świetlna wyłączona, wszyscy jadą i idą z każdej strony w jednej chwili” – napisała do nas Angelika, Czytelniczka Rzeszów News.

Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa, poinformował nas, że na alei Piłsudskiego trwały pracy związane ze zmianą oprogramowania sygnalizacji świetlnej. – Teraz kierowcy będą mogli z al. Piłsudskiego skręcać w ul. Marszałkowską z dwóch pasów ruchu. Na czas zmiany oprogramowania na dwie minuty konieczne było wyłączenie sygnalizacji. Przy okazji trzeba było zrobić nowe oznaczenia na jezdni – mówi Maciej Chłodnicki.

Dlaczego te prace zaplanowano akurat w takich godzinach? – Jest ładna pogoda, trzeba to wykorzystać. Nie ma na co czekać. Prace zakończą się ok. godz. 13:30 – odpowiedział rzecznik Chłodnicki. 

(ram)

redakcja@rzeszow-new.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama