Zdjęcie: Facebook.com / Miss Earth Poland
Reklama

We wrześniu dowiemy się, która polska piękność będzie reprezentowała nasz kraj na międzynarodowym konkursie Miss Earth w Filipinach. Wśród finalistek jest rzeszowianka – Malwina Kurzawa.

Rzeszów pięknem stoi? Można się chyba pokusić o takie stwierdzenie, biorąc pod uwagę, że kolejna młoda mieszkanka stolicy Podkarpacia będzie walczyła o miano najpiękniejszej.
Tym razem chodzi o 20-letnią Malwinę Kurzawę.

Malwina ma 167 cm wzrostu, studiuje psychologię, pasjonuje się modelingiem i właśnie została jedną z 14 finalistek konkursu Miss Earth Poland 2018 – jednego z najważniejszych międzynarodowych zmagań piękności na świecie, które odbywa się od 2001 roku w Manili na Filipinach.

Rzeszowiankę wybrano spośród 1500 zgłoszonych Polek. Jeśli Malwinie przypadnie korona Miss Earth Poland 2018, o czym dowiemy się już 6 września podczas gali finałowej w warszawskim Teatrze Capitol, to właśnie ona będzie reprezentować Polskę w międzynarodowym konkursie na Filipinach, który odbędzie się w listopadzie.

– Zwyciężczyni Miss Earth Poland 2018 w październiku wyjedzie na Filipiny, by reprezentować Polskę w finale Miss Earth, w którym zmierzą się najpiękniejsze kobiety z całego świata – mówi Francys Barraza, dyrektor generalna Miss Earth Poland 2018.

Oprócz tytułu głównego, w finale przyznawane są również Miss Air, odpowiadający tytułowi I wicemiss, Miss Water dla II wicemiss i Miss Fire dla III wicemiss. Dodatkowo w ramach konkursu wyłonione zostaną Miss Bikini, Miss Publiczności, a także Miss Internetu.

Obecnie na Malwinę można głosować na stronie Miss Earth Poland na Facebooku, gdzie w ramach konkursu wybierana jest Miss Internetu. Aby oddać głos na Malwinę, należy polubić, skomentować lub udostępnić post z jej filmikiem – TUTAJ.

Głównym celem konkursu Miss Earth jest promowanie ochrony środowiska i świadomości ekologicznej dzięki zainteresowaniu, jakie budzą najpiękniejsze kobiety w kraju i na świecie. Zmaganiom o tytuł najpiękniejszej nieobce są też trudne społeczne tematy jak kwestia ubóstwa oraz pomoc potrzebującym.

– Nie bez powodu przyświeca nam motto „Beauties for a cause”, czyli „Piękności z przesłaniem”. Dlatego do walki o ten najważniejszy tytuł w polskiej edycji konkursu wybraliśmy 14 finalistek, które zachwycają nie tylko pięknem zewnętrznym, ale też tym, co kryją w środku – mówi Francys Barraza.

Zdjęcie: Facebook.com / Miss Earth Poland

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

  1. No i życzę jej szczęścia. Nie wiem jaki problem tutaj macie… Ktoś ma szansę coś osiągnąć, a może tylko liczyć, że go oplują. Paskudna mentalność.

Comments are closed.