Fot. Materiały prasowe. Kadr z filmu "Nóż w nocnej ciszy"
Reklama

Aż cztery premiery horrorów, w tym „Nóż nocnej ciszy” i „Ścięta noc”, zobaczycie w rzeszowskich kinach Helios 8 grudnia podczas Maratonu Mikołajkowego. 

Dla wszystkich, którzy ciągle w niego wierzą, Mikołaj przygotował mrożący krew w żyłach prezent, w postaci Nocnego Maratonu Horrorów z aż czterem pokazami premierowymi.

Na początek w świątecznym klimacie, propozycje dla widzów o stalowych nerwach, wyjątkowe i przerażające „Nóż w nocnej ciszy” i po chwili przerwy „Ścięta noc”. Dalej równie mroczny „Dark Windows” i na koniec dla najwytrwalszych – „Krwawa komunia”.

– Taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć – zapowiada Helios. Maraton Mikołajkowy odbędzie się 8 grudnia (piątek), start o 23:00.

Bilety kosztują: 38,90 zł (w dniu seansu); 34,90 zł (1 do 3 dni wcześniej), 32,90 zł (4 do 6 dni wcześniej); 30,90 zł (7 dni i wcześniej). Bilety można kupować w kasach kin, aplikacji i na stronie www.helios.pl w zakładce: PROJEKTY SPECJALNE. 

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na Maraton Mikołajkowy w wybranym przez Was kinie Helios w Rzeszowie. Aby je otrzymać, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: kto jest w głównej obsadzie filmu „Nóż w nocnej ciszy”?

Na odpowiedzi czekamy do piątku (2 grudnia), do godz. 20:00. Wysyłajcie je na adres: redakcja@rzeszow-news.pl, w tytule wiadomości: Maraton Mikołajkowy. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Nóż w nocnej ciszy” (napisy)

Rok po serii krwawych zabójstw w wigilię Bożego Narodzenia, psychopatyczny morderca powraca do sielankowego miasteczka Angel Falls. Znowu nikt nie może czuć się bezpiecznie. Przerażona Winnie, która rok wcześniej straciła brata i bliską przyjaciółkę, wypowiada życzenie, że wolałaby nigdy się nie urodzić. Czasami jednak lepiej, gdy życzenia się nie spełniają…

„Ścięta noc” (napisy)

Tori Tooms ma prosty plan na święta: zamknąć sklep z winylami i wyskoczyć na randkę z nowo poznanym gościem. Jednak gdy w sąsiednim lokalu budzi się do życia mechaniczny Św. Mikołaj, który zamiast prezentów rozdaje ciosy siekierą, Tori i jej znajomi będą musieli zrobić wszystko, żeby przeżyć. To będzie cicha noc… ścięta noc…

„Dark Windows” (napisy)

Czterech nastolatków, Tilly, Monica, Peter i Allison uczestniczy w wypadku samochodowym. Allison umiera z powodu odniesionych obrażeń. Podczas stypy wujek Allison konfrontuje się z grupą i obwinia ich o jej śmierć. Monica sugeruje, aby wyjechali z miasta i zatrzymali się w domku letniskowym jej dziadków na amerykańskiej wsi. Tu będą mogli przepracować żałobę po stracie przyjaciółki i pozostać poza zasięgiem wzroku, dopóki wszystko się nie uspokoi. Kiedy docierają do domu, wszystko wydaje się normalne i spokojne, dopóki zamaskowany mężczyzna nie zaczyna ich terroryzować i karać w najstraszliwszy sposób…

„Krwawa komunia” (napisy)

Dwie osiemnastolatki, spokojna Sara i ekstrawertyczna Rebecca znajdują starą lalkę przebraną w komunijną sukienkę. Dziewczyny następnego dnia zaczynają zauważać dziwne plamy na ciele, słyszeć głos małej dziewczynki i są atakowane przez tajemnicze siły. Muszą szybko poznać historię lalki zanim oszaleją i krwawo skończą ze sobą jak ich poprzedniczka.

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama