Fot. Materiały prasowe. Kadr z filmu "Puchatek: Krew i miód"

„Puchatek: Krew i miód”, „Rafa: Osaczone”, „Obłąkana” i „Furie” – te cztery horrory zobaczycie 31 marca w „Maratonie strachu” w rzeszowskich kinach Helios.

„Maraton strachu” odbędzie się w ramach „Nocnych Maratonów Filmowych”, organizowanych cyklicznie przez Helios. Tym razem czeka na was pełna strachu uczta filmowa z czterema przerażającymi horrorami. 

Na początek długo wyczekiwana premiera filmu „Puchatek: Krew i miód”. Krzyś powinien wiedzieć, że nie wchodzi się dwa razy do tego samego lasu. Po krótkiej przerwie widzowie uciekną z lasu na wodę w przedpremierowym „Rafa: Osaczone”, gdzie stawią czoła najskrytszym lękom.

Dalej będzie już tylko mroczniej. Najpierw za sprawą wyprodukowanego przez twórców „Krzyku” i „Suspirii”, horroru „Obłąkana”, a na koniec „Furie” dostarczy obezwładniającego poczucia grozy aż do ostatniej sceny.

– Jesteśmy przekonani, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli wam zasnąć – zachęca Helios do udziału w „Maratonie strachu”.  

Ceny biletów: 38,90 (w dniu maratonu), 34,90 zł (1 do 3 dni), 32,90 zł (4-6 dni), 30,90 zł (7 dni i wcześniej). Do kupienia w kasach kin, aplikacji i na stronie www.helios.pl w zakładce: „Projekty specjalne”. Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Puchatek: Krew i miód” (napisy)

Piękne czasy przyjaźni i przygód to już przeszłość. Krzyś dorósł i opuścił Stumilowy Las oraz swoich wiernych kompanów Kubusia i Prosiaczka, by rozpocząć dorosłe życie. Samotni i zgorzkniali Kubuś i Prosiaczek pogrążają się w smutku i pielęgnują w sobie gniew, który zmienia ich w dzikie bestie. Ich przysmakiem już nie jest miód, ale ludzka krew. A po nocach śnią o okrutnej zemście na dawnym przyjacielu. Tymczasem niczego niepodejrzewający Krzyś powraca, by przedstawić im swoją ukochaną. Nie wie, że nie wchodzi się dwa razy do tego samego lasu.

„Rafa: Osaczone” (napisy)

Nic (Teressa Liane), była świadkiem przerażającego morderstwa swojej siostry. Próbując poradzić sobie z traumą wyrusza z przyjaciółkami do tropikalnego kurortu. W planach mają beztroski odpoczynek, spływ kajakowy i nurkowanie. Po kilku godzinach wyprawy kobiety orientują się, że ich śladem podąża żarłacz biały. Aby przetrwać starcie z bestią, muszą połączyć siły i stawić czoła najskrytszym lękom.

„Obłąkana” (napisy)

Horror producentów hitów „Krzyk” i „Suspiria”. Lęk trwa wiecznie. Julie i Daniel przeprowadzają się do nowego domu, by spokojnie oczekiwać na narodziny dziecka. Lekarz zaleca Julie pozostanie w łóżku do czasu porodu. Pozostawiona sama w domu codziennie na długie godziny, kobieta zaczyna doświadczać niepokojącej obecności. To co początkowo wydawało się halucynacją, nabiera coraz bardziej realnych i przerażających kształtów. Jednak Daniel i lekarze są przekonani, że to jedynie wytwór wyobraźni. Czy Julie zdąży ich przekonać zanim będzie za późno? A może to jednak obłęd?

„Furie” (napisy)

Młoda kobieta zostaje porwana i wbrew swojej woli staje się uczestniczką gry, której stawką będzie jej życie.

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama