Reklama

Już w najbliższą sobotę (31 maja) o godzinie 11:00 w nowopowstałym salonie GO Sport w Galerii Graffica w Rzeszowie pojawi się gość specjalny – Mariusz Pudzianowski. Popularny strongmen zaprezentuje m.in. prawidłowe sposoby ćwiczenia na sprzęcie kulturystycznym. Pudzianowski będzie też gościem Millenium Hall. 

Spotkanie z Mariuszem Pudzianowskim rozpocznie się o godzinie 11:00. Będzie można m.in. posłuchać, jak „Pudzian” opowiada o swoim życiu zawodowym, zadać mu wiele pytań oraz dostać autograf i zrobić sobie z nim zdjęcie. Ponadto, Pudzianowski podzieli się swoją wiedzą na temat treningów i zaprezentuje, jak powinno się ćwiczyć na sprzęcie kulturystycznym, aby osiągnąć zamierzone rezultaty.

Salon GO Sport w Galerii Graffica w Rzeszowie funkcjonuje od 17 maja. Jest to największy salon sieci GO Sport w Polsce zajmuje i zarazem największy salon sportowy w mieście – 1 800 m2 powierzchni handlowej. Rzeszowski salon jest już 26. sklepem sieci GO Sport w Polsce.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mariusz Pudzianowski w sobotę będzie gościem także Millenium Hall. Impreza rozpocznie się o godz. 15.00 powitaniem gwiazdy na scenie na skwerze eventowym galerii, gdzie następnie „Pudzian” poprowadzi konkursy siłowe, w których uczestniczyć może każdy chętny. Następnie odbędzie się pokaz najnowszej kolekcji marki Olimp Live & Fight, której Pudzianowski jest twarzą. Po pokazie przyjdzie czas na spotkanie z fanami, pamiątkowe zdjęcia i autografy, w showroomie OLF na poziomie II Millenium Hall.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama