Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Autobusami komunikacji miejskiej w Rzeszowie przejadą za darmo kibice, którzy mają bilety na czwartkowe spotkanie Polska – Niemcy U20.

W czwartek, 7 października, o godz. 18:00 zagrają ze sobą na Stadionie Miejskim w Rzeszowie reprezentacje Polski i Niemiec do lat 20.

Spotkanie zapowiadaliśmy – TUTAJ. Jest ono częścią Turnieju Ośmiu Narodów. To rozgrywki towarzyskie dla drużyn narodowych do lat 20.

Teraz ratusz ogłosił, że wszyscy kibice, którzy wybierają się na mecz, mogą bezpłatnie skorzystać z komunikacji miejskiej.

– Bilet lub zaproszenie na mecz zastępować będzie bilet na autobusy MPK. Z takiej możliwości będzie można skorzystać w czwartek między godz. 15:00 a 21:00 – informuje Maciej Chłodnicki z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa.

Dla autokarów będzie dostępny bezpłatny parking przy hali Podpromie. 

Są jeszcze bilety na mecz

Bezpłatne wejściówki na mecz są dostępne – TUTAJ. Pozostało ich niewiele, ok. 650. – Wejściówki rozchodzą się w rekordowym tempie – mówi Mieczysław Golba, prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Po założeniu konta wystarczy wybrać miejsce na stadionie, podać wymagane dane, czyli imię, nazwisko oraz pesel, i wygenerować bilety.

Jeśli ktoś nie zdąży zarezerwować wejściówki, będzie mógł jeszcze odebrać bilet w kasie od strony al. Powstańców Warszawy w dniu meczu w godz. 15:00-17:00.

Stadion Miejski może pomieścić 12 tys. kibiców. Dostępna jest połowa miejsc, ale ograniczenia nie dotyczą osób zaszczepionych.

– Mecz z Portugalią pokazał ogromny głód piłki w naszym regionie. Zainteresowanie wejściówkami na Niemcy to potwierdza. Stadion znów będzie pełny – przewiduje prezes Golba. 

Mecz Polska – Niemcy U20 pokaże stacja TVP Sport.

(taz)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama