Zdjęcie: materiały prasowe

Helios zaprasza miłośników mocnego brzmienia na najbliższe seanse z cyklu „Helios na Scenie”. 19 i 21 sierpnia na ekranach wybranych kin wyemitowane zostaną porywające koncerty zespołu Metallica – „M72 World Tour Live from TX”.

Jedno wydarzenie, dwa koncerty – tak można opisać to, co przygotowała Metallica dla swoich miłośników z całego świata. W ramach tej samej trasy koncertowej zespół zagra dwa wieczory w Arlington w Teksasie, ale z dwoma różnymi setlistami.

Fani usłyszą ponad 30 piosenek, które nie będą powtarzać się pomiędzy dwoma transmitowanymi koncertami. Takie rozwiązanie pozwoli na zaprezentowanie pełnego przekroju dyskografii grupy z ponad 40-letnią historią, począwszy od klasyków takich jak „Kill ‘Em All” z 1983 roku, do najnowszego albumu „72 Seasons” z 2023 roku.

Muzycy przygotowali też inne nowości, takie jak scenografia – tym razem „Metallica Snake Pit” znajdzie się na samym środku stadionu, co zapewni pełny widok 360 stopni. Słynne „gniazdo węża” to specjalny sektor najbliżej zespołu, a technologia realizacji i użycie wielu kamer sprawią, że fani w kinach będą czuli się tak, jakby byli pod samą sceną.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Bilety na oba koncerty są na stronie: www.helios.pl/metallicalive, w aplikacji oraz w kasach wybranych kin Helios. Kupując bilet wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić. 

Mieliśmy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na koncerty – 19 i 21 sierpnia. Aby je zdobyć, należał prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: kiedy i gdzie ostatni koncert grupa Metallica zagrała w Polsce? Na odpowiedzi czekaliśmy do niedzieli (13 sierpnia), do godz. 20:00.

Prawidłowa odpowiedź to: 21 sierpnia 2019 roku, Metallica zagrała na PGE Narodowym w Warszawie. Zaproszenia otrzymują: Dagmara Miąsik i Anna Urbańczyk. Gratulujemy! Laureatkom została przesłana wiadomość. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama