Policjanci z Rzeszowa zatrzymali 25-letniego mężczyznę, poszukiwanego czterema listami gończymi. Funkcjonariuszy próbował zmylić, podając dane osobowe swojego brata.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Śródmieściu. Policjanci zostali powiadomieni wcześniej przez kobietę, że jej były znajomy chce wejść do jej mieszkania. Po przyjeździe na miejsce, policjanci nie zastali już intruza.

Przy sąsiedniej ulicy funkcjonariusze zauważyli samochód mężczyzny. Chwilę później zjawił się poszukiwany 25-latek. Na widok policjantów próbował uciekać, ale po krótkim pościgu został zatrzymany.

Po wylegitymowaniu mężczyzny wydawało się, że jest on „czysty”. Ale zaczął się nerwowo zachowywać i próbował uciekać funkcjonariuszom. W końcu przyznał się, że podał dane osobowe swojego brata.

Gdy policjanci sprawdzili właściwe personalia 25-latka okazało się, że jest on od roku poszukiwany na podstawie czterech listów gończych. Mężczyzna został zatrzymany. Policyjnym konwojem zostanie przewieziony do najbliższego zakładu karnego.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama