Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

Rzeszów, przed złożeniem aplikacji do walki o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2029 roku, chce poznać upodobania i nawyki kulturalne mieszkańców.

O tym, że Rzeszów chce być Europejską Stolicą Kultury 2029, pisaliśmy już wiele razy. Najpóźniej do 15 września br. musi wysłać aplikację. O ten prestiżowy tytuł z polskich miast mają też walczyć Łódź, Kołobrzeg, Aglomeracja Śląska, zastanawia się jeszcze Lublin.

W związku z tym, Rzeszów chce wcześniej poznać upodobania i nawyki kulturalne, a także preferencje mieszkańców. 

„Chcemy zbadać, co jest dla Was ważne w czasie odwiedzin w rzeszowskich muzeach, teatrach, galeriach i domach kultury i co ma znaczenie, aby zachęcić do wizyty tych, którzy dotąd jeszcze nie korzystali z oferty rzeszowskich instytucji kultury” – wyjaśnia miasto.

Dlatego zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety, która ma pomóc w określeniu potrzeb kulturalnych mieszkanek i mieszkańców Rzeszowa. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Dzięki temu poznamy obecnych i przyszłych odbiorców, uczestników wydarzeń już realizowanych, jak i tych planowanych – lepiej będziemy mogli odpowiadać na Wasze potrzeby oraz lepiej się z Wami komunikować” – zachęca miasto.

Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie zajmuje ok. 10 minut. Ankietę można wypełniać do 4 czerwca br. Link znajdziecie TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama