Zdjęcie: Materiały prasowe

Michał Kowalonek, lider poznańskiej grupy Snowman oraz dziecięcej formacji Lumikulu, a także były wokalista Myslovitz, 17 marca zagra w pubie „Niezła Sztuka” w Rzeszowie. 

Michał Kowalonek od 2012 roku do niedawna był wokalistą grupy Myslovitz. Koncertował z różnymi projektami m.in. w Nowym Jorku, Memphies, Chicago, Londynie, Paryżu czy Berlinie, scenę dzielił z takimi artystami, jak Lenny Kravitz, Hozier i Archive.

Dzięki swojemu doświadczeniu, Michał Kowalonek wspiera młodych twórców i młode zespoły. Podczas solowej trasy w kameralnych miejscach, artysta na koncertach prezentuje autorskie, nietypowe, niebanalne piosenki.

W repertuarze Kowalonek ma też utwory zespołów, w których się udziela i udzielał. W maju 2019 roku artysta zadebiutował z autorskim projektem. Michał Kowalonek wydał wtedy album „O Miłości W Czasach Powstania”.

– Ten koncert to będzie luźne, intymne spotkanie „bez spinki”. Wypełnione muzyką i opowieściami – zapowiada Bartek Borowicz z agencji koncertowej Borówka Music. 

Koncert Michała Kowalonka w „Niezłej Sztuce” (ul. Sobieskiego 18) odbędzie się we wtorek, 17 marca. Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu). Do kupienia w pubie „Niezła Sztuka” oraz na www.niezla-sztuka.pl. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama