Zdjęcie: Bartosz Frydrych / Rzeszów News
Reklama

Michał Szpak będzie gwiazdą 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”. Szpak wystąpi na zakończenie festiwalu podczas Koncertu Galowego w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie

10. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku” odbędzie się w dniach 3-4 kwietnia. Wokalne zmagania uczestników w tym roku  oceniać będą: Robert Janowski, Natalia Kukulska, Zbigniew Jakubek oraz Michał Szpak.

Dwudniowy festiwal rozpocznie się od finału (3 kwietnia) w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Wezmą w nim udział wszyscy zakwalifikowani wcześniej uczestnicy. Dzień później (4 kwietnia) o 18:00 odbędzie się Koncert Galowy, który poprowadzi Robert Janowski. Podczas koncertu wystąpią nagrodzeni laureaci oraz młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej – Michał Szpak.

Bilety na Koncert Galowy Laureatów i Michała Szpaka będzie można kupić od 24 lutego za pośrednictwem stron www.rdk.rzeszow.pl i biletyna.pl oraz w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43 a. Bilety będą w cenie od 100 do 150 zł. W sprzedaży będzie także specjalna pula 10 biletów VIP (200 zł). Osoby, które je kupią, będą miały okazję osobistego spotkania z Michałem Szpakiem. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Osoby posiadające bilety na Koncert Galowy z 2018 roku, na którym odwołany został występ Michała Szpaka, mają możliwość wymiany starych biletów na aktualne. W tym celu proszone są o osobiste zgłoszenie się w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury do 21 lutego –  informuje Daniel Czarnota z RDK.

10. festiwal „Piosenka w Meloniku” jest organizowany przez RDK pod honorowym patronatem Narodowego Centrum Kultury, prezydenta Rzeszowa, wojewody podkarpackiego oraz marszałka podkarpackiego.

Oprac. (jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama