I Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet, który odbędzie się w sobotę (17 października) w Rzeszowie, gościć będzie dziennikarza Andrzeja Sołtysika, aktorki Joannę Jabłczyńską i Anetę Todorczuk-Perchuć, a także choreografkę Krystynę Mazurównę, oraz prezentera Ryszarda Rembiszewskiego.

Kongres odbędzie się w Hotelu Prezydenckim.

– Celem Kongresu jest pokazanie wysokiego poziomu i niezmiernej aktywności kobiet Podkarpacia w dziedzinie biznesu, przedsiębiorczości, kultury, sztuki, działań społecznych. i medialnych. Kongres to również przedstawienie siły kobiet na Podkarpaciu, które z sukcesem prowadzą swoje firmy na terenie południowo-wschodniej Polski – mówi koordynatorka kongresu Karolina Seferynowicz-Kapustka.

Dla Kobiet 30+

Kongres skierowany jest do Kobiet 30+, zainteresowanych rozwojem i skutecznością biznesową, które chcą zdobyć nową wiedzę  i praktyczne umiejętności. Skierowany jest także do tych pań, których sukces i doświadczenie może stać się inspiracją dla kobiet z potencjałem i energią.

– Chcemy, aby nasz Kongres wpisał się na stałe w kalendarz imprez na Podkarpaciu. Był także miejscem, które wspiera i integruje środowisko kobiet przedsiębiorczych nie tylko z województwa podkarpackiego, ale z całej Polski i spoza jej granic – tłumaczy Karolina Seferynowicz-Kapustka.

Wśród cenionych prelegentów znajda się znani trenerzy komunikacji biznesowej, eksperci z zakresu budowania kariery, coachowie, a także osoby z pierwszych stron gazet. Do Rzeszowa przyjadą m.in. dziennikarz Andrzej Sołtysik, aktorki Joanna Jabłczyńska i Aneta Todorczuk-Perchuć, a także choreografka Krystyna Mazurówna, oraz prezenter Ryszard Rembiszewski.

Goście z zagranicy

Kongres ma zainspirować i zgromadzić kobiety, które chcą poznać tajniki budowania własnej marki, dowiedzieć się, jak radzić sobie ze stresem podczas publicznych wystąpień, a także zrozumieć, jak ważna w budowaniu własnej kariery zawodowej jest współpraca z mediami.

Prelegenci kongresu odpowiedzą na pytania, jak budować skuteczny PR własnej firmy, a także jaką rolę odgrywa nasz mózg w drodze do sukcesu.

Kongres ma rangę międzynarodową. Wśród zagranicznych prelegentów pojawią się kobiety biznesu m.in. z Rosji, Ukrainy i Litwy. Wśród zaproszonych nie zabraknie gości z Węgier, Słowacji, Czech i oczywiście z Polski. Będą reprezentować organizacje społeczne, fundacje, media, kulturę i biznes.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W Kongresie wezmą udział kobiety, które chcą rozwinąć skrzydła i te, które skrzydła rozwinęły. Nastąpi interakcja z liderkami biznesu, wymiana doświadczeń, inspiracja do zmian. Doświadczenie kobiet, które osiągnęły sukces uzmysłowią, że porażki zarówno w biznesie, jak i w naszym życiu osobistym są punktami zwrotnymi, dzięki którym odkrywamy nowe wartości i dla nich się poświęcamy.

Na zakończenie pokaz mody

Kongres połączony będzie ze strefą wystawienniczą stoisk firm partnerów i firm współpracujących. Przez całą sobotę, 17 października, wyselekcjonowane firmy zaprezentują swoje produkty i usługi. To doskonała możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i pozyskania stałych klientów.

Na zakończenie Kongresu odbędzie się pokaz mody połączony z bankietem, doskonałą muzyką i lampką wybornego szampana.

Wstęp na I Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet kosztuje 25 zł. Bilet do nabycia poprzez stronę www.konferencjekobiet.pl. Za jej pośrednictwem trwa także rejestracja. Na tej stronie bieżące informacje o Kongresie. Można je śledzić także na profilu na Facebooku.

Kongres organizują Agencja Wydawniczo-Promocyjna I.D.MEDIA oraz NADA MEDIA. Patronuje mu m.in. Rzeszów News.

KONKURS

W naszym konkursie zwyciężyły Karolina Fal i Żaneta Łyszczek – Knutel. Gratulujemy!

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama