Zdjęcie: KWP Rzeszów

Trzej mieszkańcy powiatu rzeszowskiego w wieku 18, 32 i 35 lat są zamieszani w kradzież tablicy rejestracyjnej, piwa i paliwa. 

W piątek kolbuszowscy policjanci interweniowali w Widełce w powiecie kolbuszowskim, gdzie doszło do kradzieży paliwa. Jak wynikało ze zgłoszenia, mężczyzna zatankował paliwo do kanistra, nie zapłacił za nie i poszedł w stronę lasu. 

Kiedy policjanci dojechali na miejsce, niedaleko stacji paliw, na bocznej drodze, zauważyli stojących obok osobowego forda trzech mężczyzn pijących piwo. Stwierdzili, że zepsuło im się auto i czekają na znajomych.

Cała trójka to mieszkańcy powiatu rzeszowskiego w wieku 18, 32 i 35 lat. Funkcjonariusze zwrócili uwagę, że tablice rejestracyjne są niezgodne z naklejką identyfikacyjną na szybie auta. Okazało się, że właściwa tablica była w bagażniku forda.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– 18-latek wyjaśnił, że ukradł tablicę rejestracyjną poprzedniego dnia na terenie powiatu rzeszowskiego – poinformowała kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. 

Mężczyźni przyznali się, że zabrakło im paliwa i wtedy 35-latek poszedł na pobliską stację, gdzie ukradł benzynę. Natomiast 32-latek przyznał się do kradzieży piwa, które właśnie wypili. Funkcjonariusze zabezpieczyli skradzione tablice i alkohol.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama