Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Wyszedł z domu miesiąc temu i do tej pory nie wrócił. Kazimierz Ziaja, mieszkaniec podrzeszowskiego Niechobrza, jest poszukiwany przez policjantów. 

74-letni Kazimierz Ziaja 26 października br. pojechał do Katowic odwiedzić brata. Pojawił się u niego dzień później. Od tamtej pory nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna jest poszukiwany przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

W piątek policja podała rysopis zaginionego mieszkańca Niechobrza. Ma on 165 cm wzrostu, średnią budowę ciała, oczy niebieskie, włosy ciemne – szpakowate, średniej długości, nos długi, uszy średnie – przylegające, uzębienie – proteza zębowa, wąsy i brodę średniej długości.

W dniu zaginięcia Kazimierza Ziaja ubrany był w czarną, materiałową kurtkę, sięgającą do pasa, granatowe spodnie dżinsowe, buty sportowe, ciemnopopielatą czapkę z daszkiem z napisem „USA”. Mężczyzna posiadał ze sobą czarną teczkę typu „aktówka”.

Osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego KMP w Rzeszowie, tel. 47 821 32 24 albo z dyżurnym komendy, tel. 47 821 33 10 lub alarmowy – 112.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama