Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu kadr z filmu "Terrifier 2. Masakra w święta"

Dla wszystkich, którzy ciągle w niego wierzą, Mikołaj przygotował na piątek (9 grudnia) mrożący krew w żyłach prezent, w postaci Maratonu Horrorów z trzema pokazami przedpremierowymi w kinach Helios. Także w Rzeszowie.

Mikołajkowy Maraton Horrorów w dwóch rzeszowskich kinach Helios (al. Powstańców Warszawy oraz w Galerii Rzeszów przy al. Piłsudskiego) rozpocznie się o godz. 23:00. 

Na początek propozycja dla widzów o stalowych nerwach, wyjątkowo przerażający „Terriefier 2. Masakra w święta”. To najmocniejszy horror tego roku, czego dowodem są reakcje i omdlenia widzów pierwszych pokazów za oceanem.

– Przekonaj się, czy dasz radę utrzymać swoje emocje (i żołądek) na wodzy – reklamuje film kino Helios. Następnie kolejne dwie przedpremiery: „Narodziny zła” oraz „Spalę was wszystkich”, a na koniec, dla najwytrwalszych „Męczennicy”.

– Maniakalny klaun, mroczne legendy, przerażające tajemnice – to wszystko tylko na Mikołajkowym Maratonie Horrorów. Pewne jest, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć – twierdzą organizatorzy maratonu. 

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Bilety można kupować na helios.pl oraz w kasach kin.

CENNIK:

– Przedsprzedaż + 7 dni do seansu: 30,90 zł

Advertisement

– Przedsprzedaż 4-6 dni do seansu: 32,90 zł

– Przedsprzedaż 1-3 dni do seansu: 34,90 zł

– W dniu seansu: 38,90 zł

Zaproszenie

Mieliśmy dla Was podwójne zaproszenie na Mikołajkowy Maraton Horrorów. Ab je otrzymać, należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: kiedy „Terriefier 2. Masakra w święta” trafi do polskich kin?

Na odpowiedzi czekaliśmy do wtorku (6 grudnia), do godz. 20:00. Poprawna odpowiedź to 23 grudnia 2022. Podwójne zaproszenie trafia do Agaty Bieniek. Gratulujemy!  

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama