Zdjęcie: materiały prasowe

Wyjątkowo w środę (27 marca), przy okazji światowej premiery nowego filmu serii, sieć kino Helios zaprasza na wieczór z Godzillą i Kongiem. 

Mini maraton w Heliosie rozpocznie się o godz. 21:30 filmem „Godzilla vs. Kong, gdzie będziecie świadkami pojedynku dwóch legendarnych przeciwników w spektakularnej batalii, której stawką są następne stulecia zagrożonego świata.

Po krótkiej przerwie, premierowy pokaz „Godzilla i Kong: Nowe imperium”, walka gigantów trwa. Potężny Kong i przeraźliwy Godzilla są zmuszeni stawić czoło kolosalnemu, nieodkrytemu zagrożeniu, kryjącemu się w naszym świecie.

– Taka dawka emocji i imponujących efektów specjalnych jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć – zapowiada Helios. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Ceny biletów: 35,90 zł (w dniu seansu); 31,90 zł (1 do 3 dni wcześniej); 29,90 zł (4 do 6 dni wcześniej) i 27,90 zł (7 dni i wcześniej). Helios nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Bilety można w kupować w kasach kin, aplikacji i na stronie www.helios.pl.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na mini maraton filmowy z Godzillą i Kongiem. Aby je zdobyć, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: kiedy odbyła się światowa premiera filmu „Godzilla i King: Nowe imperium”?

Na odpowiedzi czekamy do środy, 20 marca, do godz. 20:00. Wysyłajcie je na adres: redakcja@rzeszow-news.pl, w tytule wiadomości: Godzilla.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama