Zdjęcie: Pixabay

Wprowadź powiew świeżości do swojej szafy – namawia Estrada Rzeszowska i zachęca do udziału w Modowym Bazarze w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury.

Modowy Bazar odbędzie się 9 marca. – To niepowtarzalna okazja, aby znaleźć wyselekcjonowane elementy garderoby z drugiej ręki, wprowadzić powiew świeżości do swojej szafy i jednocześnie zadbać o naszą planetę – reklamuje Estrada Rzeszowska.

– Przeżyj modową przygodę podczas tego barwnego bazaru z ubraniami z drugiej ręki. Znajdź unikalne elementy garderoby i akcesoria, poznaj nowych ludzi z pasją do mody i ciesz się zakupami bez względu na budżet – namawiają organizatorzy Modowego Bazaru.

Do udziału w Modowym Bazarze zachęcają zarówno kupujących, jak i wystawców. Ci drudzy powinni wysłać maila na adres: ppastuszka@estrada.rzeszow.pl, w tytule wiadomości trzeba wpisać: „Modowy Bazar w RiK-u”.

W treści maila podaj imię i nazwisko, numer telefonu, informację czy masz swój wieszak (jeśli nie, możesz wyeksponować swoje przedmioty na stole organizatorów), orientacyjną liczba przedmiotów, załącz minimum 5 zdjęć ubrań, które zamierzasz wystawić.

Wystawcą może zostać wyłącznie osoba pełnoletnia. Oprócz ubrań, można wystawić też akcesoria modowe np. biżuterię, torebki, obuwie, czapki, szaliki, paski, itp. Wszystkie rzeczy muszą być czyste i w dobrym stanie, bez dziur, plam, zniszczeń itp.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Estrada Rzeszowska na zgłoszenia czeka do 24 lutego. Po wysłaniu maila, poczekaj na przyjęcie zgłoszenia oraz informacje zwrotną. Liczba miejsc jest ograniczona.

Ostatecznym potwierdzeniem wzięcia udziału w Modowym Bazarku jako wystawca jest wniesienie bezzwrotnej opłaty w wysokości 20 zł na konto Estrady Rzeszowskiej, która zostanie przeznaczona na organizację wydarzenia. Szczegóły w regulaminie.

Oprócz tego, że będziecie mogli zaopatrzyć się w modowe perełki z drugiej ręki, możecie liczyć na porady stylistki, która podpowie z czym możecie daną rzecz połączyć, żeby wydobyć jej potencjał, a nawet stworzyć gotowe zestawy z dostępnych na bazarze ubrań.

Modowy Bazar w RIK-u (ul. Jagiellońska 24) rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa do 16:00. 

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama