Zdjęcie: Urszula Chrobak / Rzeszów News

Od 10 stycznia w Multikinie w Rzeszowie w Millenium Hall obowiązują nowe ceny biletów. Widzowie za filmy 2D przez cały tydzień zapłacą tylko 14,90 zł.

Nowy cennik obowiązuje przez cały tydzień. Oznacza to, że od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina Rzeszów mają tę samą, stałą cenę – czyli 14,90 zł. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary.

Początek 2020 roku w Multikinie zapowiada się naprawdę intensywnie. Teraz na wielkim ekranie można zobaczyć m.in. jedną z najważniejszych premier końca minionego roku, czyli „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, film sensacyjny „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, komedię „Futro z misia”, musical „Koty” oraz polską komedię „Mayday” z Piotrem Adamczykiem, Anną Dereszowską i Weroniką Książkiewicz w rolach głównych.

Podczas ferii w rzeszowskim Multikinie wielkie ekrany opanują produkcje dla najmłodszych kinomanów. Na dzieci czekają animacje: „Urwis” oraz „Tajni i fajni”. Ponadto 17 stycznia premierę będzie miał film „Doktor Dolittle”. W jedną z najsłynniejszych postaci światowej literatury, w pełnej przygód nowej filmowej wersji opowieści o człowieku, który potrafi rozmawiać ze zwierzętami wciela się Robert Downey Jr.

Natomiast od 24 stycznia na wielkim ekranie będzie można zobaczyć animację „Śnieżka i fantastyczna siódemka”.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W najbliższych tygodniach sale kinowe opanują „Psy 3. W imię zasad” z Bogusławem Lindą, Cezarym Pazurą, Sebastianem Fabijańskim i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych, „Gorący temat” z Charlize Theron, Margot Robbie i Nicole Kidman oraz „1917” – dramat wojenny nagrodzony Złotym Globem w kategoriach: najlepszy dramat oraz najlepszy reżyser.

Natomiast w lutym na wielkie ekrany wejdzie pierwszy polski film erotyczny „365 dni”, film biograficzny „Zenek”, produkcja w reżyserii Patryka Vegi „Napastnik”, animacja „Gang zwierzaków” oraz „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”, czyli pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć.  

Bilety w nowej, niższej cenie na premierowe seanse można nabyć w kasie Multikina, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama