Zdjęcie: Łączy nas Piłka
Reklama

Meczów grupowych polskich piłkarzy miasto Rzeszów nie pokazywało, ale pokaże niedzielne starcie z Francją. Na Rynku – na dużym ekranie. 

Poinformował o tym w czwartek (1 grudnia) w mediach społecznościowych Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa. Najpierw zaprosił mieszkańców na sobotnie otwarcie Świątecznego Miasteczka na Rynku, a na końcu zachęcił, by przyjść na Rynek także w niedzielę.

Na zamontowanej scenie będzie duży ekran, na którym zobaczycie mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej z francuską drużyną. Polscy piłkarze zapewnili sobie wyjście z grupy C po środowym meczu z Argentyną. W kompromitującym stylu, przegranym 2:0. 

Niedzielny mecz (4 grudnia) 1/8 Mistrzostw Świata w Katarze rozpocznie się godz. 16:00. – Dawida z Goliatem – ocenia wagę spotkania Konrad Fijołek, który środowy awans polskich piłkarzy nazwał „lekko kontrowersyjnym sukcesem”. 

Polska wyszła z grupy C, mimo porażki. Do końca drżała o ostateczne rozstrzygnięcie. Meksyk, grupowy rywal Polaków, choć pokonał Arabię Saudyjską 2:1, to rywalizację z naszą reprezentacją przegrał gorszym bilansem bramkowym. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama