Zdjęcie: Pixabay

Jak spędzić sobotę? Najlepiej w rzeszowskim pubie Kultura przy ciepłych dźwiękach płyt winylowych, house i disco. Gościem wieczorem będzie DJ Karol Aleksander.

Już drugi raz pub Kultura organizuje wakacyjny wieczór dobrej muzyki specjalnie dla rzeszowskiej publiczności, aby mogła się ona zrelaksować się w promieniach słońca, a następnie w świetle
księżyca.

Gościem specjalnym wieczoru będzie DJ Karol Aleksander, który jako selekcjoner kultywuje ciepłe brzmienia płyt winylowych, promując różne odmiany muzyki house i disco. Został  on doceniony jako producent przez DJ’ów klubowych i radiowych.

Jego kawałki można było usłyszeć m.in. w takich rozgłośniach jak Red Light Radio Amsterdam, Polskie Radio Czwórka, a także posłuchać w Boiler Room’ie.  Swoje płyty prezentował m.in. w Londynie oraz na festiwalu Nowe Horyzonty.

Zanim jednak na scenę wkroczy gwiazda wieczoru z głośników popłyną dźwięki w wykonaniu DJ Daze i 12″Deep House Crew oraz innych lokalnych muzyków, którzy wypełnią ten wyjątkowy wieczór, takich jak: Lemonhead, M. Smooth, Graal Anonim.

Wieczór przy dobrej muzyce w Kulturze (ul. Szopena 59) rozpocznie się już od godz. 17:00 i potrwa do samego rana. Wstęp bezpłatny.

(ira)

https://www.youtube.com/watch?v=bD-Nar9ncOE

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama