Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

Co roku bawią się na nich setki mieszkańców. Bawić się będą także w 2022. 28 maja w Rzeszowie startują Potańcówki Miejskie. 

Potańcówki Miejskie wymyślił w 2018 r. ówczesny prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc. Miały być chwytem na potrzeby kampanii wyborczej. I były. Potańcówki zrobiły furorę, w sezonie letnim regularnie odbywały się na bulwarach. Chętnych nie brakowało. 

W 2020 roku potańcówek nie było z powodu pandemii. W tamtym roku wróciły, będą też w 2022, o czym poinformował Rzeszowski Dom Kultury, organizator imprezy. Potańcówka która zainauguruje sezon imprez tanecznych w tym roku, odbędzie się w sobotę, 28 maja.

Potańcówka na bulwarach rozpocznie się o godz. 18:00, zagra DJ Przemek Hubert, który – jak informują organizatorzy – tanecznym krokiem wprowadzi uczestników w największe hity muzyczne wszechczasów. Potańcówki zagoszczą też na rzeszowskich osiedlach. 

Potańcówka jest okazją nie tylko do dobrej zabawy, ale również nawiązania nowych znajomości. – Nie może Was w niej zabraknąć! – namawia Rzeszowski Dom Kultury. Wstęp na potańcówkę, która potrwa do godz. 21:30, jest bezpłatny. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama