26 i 27 kwietnia w hali na Podpromiu w Rzeszowie odbędzie się zgromadzenie obwodowe Świadków Jehowy. Skorzysta z niego blisko 2 tys. uczestników.– Świadkowie Jehowy znani są z tego, że poświęcają wiele czasu na studiowanie Pisma Świętego oraz że tymi informacjami dzielą się z innymi podczas działalności ewangelizacyjnej. Na wiosennym zgromadzeniu będą rozmawiać o tym, jak posługiwać się Biblią, by pomagać innym – wyjaśnia Mirosław Zdybek z biura prasowego zgromadzenia obwodowego Świadków Jehowy w Rzeszowie.

Program kongresu będzie się składał się z kilkunastu wykładów, ale także z wywiadów i scenek, ukazujących praktyczną wartość Pisma Świętego w naszych czasach. Szczegółowy program można znaleźć w serwisie internetowym Świadków Jehowy: jw.org.

Podczas zgromadzenia, w sobotę około południa, odbędzie się chrzest nowych wyznawców.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Świadkowie Jehowy uznają Pismo Święte za natchnione i nieomylne Słowo Boże i opierają na nim wszystkie swoje wierzenia.

Na świecie jest blisko 8 mln Świadków Jehowy, a w Polsce 130 tys. Wydają dwa czasopisma. Pierwszym z nich jest Strażnica, dostępna w 213 językach w nakładzie blisko 46 mln egzemplarzy. Drugim czasopismem jest Przebudźcie się!, które wydawane jest w takim samym nakładzie w 99 językach.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama