Zdjęcie: Pixabay

Praca w magazynie w Wielkiej Brytanii, oraz praca budowlana w Holandii. Jeżeli ktoś je zainteresowany ofertami, to powinien przyjść na spotkania rekrutacyjne, które organizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.

Już po raz drugi w tym roku WUP organizuje nabór do pracy w Wielkiej Brytanii. Spotkanie z kandydatami odbędzie się w 23 marca br. (czwartek) o godzinie 10:00 w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Rzeszowie przy ul. Langiewicza 15.

Rekrutacja dotyczy stanowiska „pracownik magazynu” ze standardową stawką godzinową minimum 7-8 funtów. Jedynym wymaganiem dla osób aplikujących o zatrudnienie jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

– Brytyjski partner organizując rekrutację oferuje chętnym kontrakt na czas nieokreślony oraz zapewnia pomoc w zakresie płatnych szkoleń w godzinach pracy, wsparcie przy zakładaniu konta bankowego, uzyskaniu ubezpieczenia czy przy zakwaterowaniu – mówi Wojciech Woś, doradca EURES w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie.

Osoby z Podkarpacia, zainteresowane pracą, mogą przesyłać swoje dokumenty aplikacyjne na adres Wojciecha Wosia: wwos@wup-rzeszow.pl. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu (17) 850 92 23 lub podczas spotkania 23 marca.

Z kolei oferta pracy w Holandii dotyczy zatrudnienia w branży budowlanej dla cieśli szalunkowych, hydraulików, spawaczy, stolarzy i cieśli konstrukcyjnych oraz dekarzy. Ofertę przedstawi holenderski pracodawca na spotkaniach w 29 marca (środa) w Krośnie oraz 30 marca (czwartek)
w Przemyślu.  

Firma jest otwarta na rekrutację ludzi młodych po ukończonej szkole kierunkowej. Zorganizuje dla nich płatne praktyki. Potrzebni są również fachowcy po 50. roku życia z doświadczeniem w branży. Firma zapewnia zakwaterowanie, a dla chętnych organizuje w Holandii kurs języka holenderskiego. Miejscami pracy są: Amsterdam, Rotterdam, Dordrecht, Breda oraz Utrecht.

Osoby, które zdecydują się na wyjechać, będą pracować przy budowie, przebudowie lub renowacji osiedli mieszkaniowych, apartamentowców, domów jednorodzinnych i obiektów użyteczności publicznej.

Spotkania rekrutacyjne w Krośnie (ul. Lewakowskiego 27b) i Przemyślu (ul. Kościuszki 2) odbędą się w oddziałach zamiejscowych WUP. Oba o godz. 10:00.  

Osoby zainteresowane pracy mogą przesyłać swoje CV na wspomniany adres Wojciecha Wosia lub zadzwonić pod nr telefonu: (17) 850 92 23.

Udział w rekrutacjach jest bezpłatny.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama