Prestiżowa lokalizacja, niebanalny rozkład, fascynujące widoki to cechy apartamentów. Są to mieszkania położone na ostatnich piętrach z dodatkową powierzchnią tarasów, dwupoziomowe lub z antresolą. W każdej z tych odmian na nabywców czeka ogromna przestrzeń, nawet do 150 mkw, wygoda i optymalne doświetlenie.

5 najciekawszych apartamentów

Apartamenty to coraz chętniej poszukiwana oferta na rzeszowskim rynku nieruchomości. Przedstawiamy wybór mieszkań prosto od deweloperów, które wyróżniają się świeżym, nowoczesnym podejściem do projektu przestrzeni. Kryterium przyjęte w przeglądzie to duży i bardzo duży metraż oraz dodatkowe rozwiązania proponowane przez dewelopera, które wyróżniają mieszkania lub budynek. 

Grabskiego 7

Na szczególną uwagę zasługują apartamenty realizowane w projekcie Grabskiego7. Lokalizacja w otoczeniu zieleni, ścieżki rowerowe i widoki z okien na Wisłok czy Żwirownię, czynią z tej inwestycji projekt unikatowy. Apartamenty mieszczą się na ostatnim piętrze. To przestronne mieszkania z antresolami, którą można zagospodarować na sypialnię czy domowe biuro. Wysokie sufity dają efekt dużej przestrzeni i pozwalają na bardzo dowolną aranżację wnętrz. 

Dzielnica Parkowa

Wyjątkowe mieszkania powstają też w ramach inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Paderewskiego. Dzielnica Parkowa, to obecnie jedna z najchętniej wybieranych lokalizacji w Rzeszowie. W etapie IV deweloper proponuje mieszkania na ostatnich piętrach budynku z dodatkową powierzchnią tarasów. Narożne położenie mieszkań gwarantuje optymalne doświetlenie każdego z pomieszczeń.

Dodatkowym atutem jest fakt, że mieszkania zlokalizowane są na osiedlu, które z założenia zapewnia infrastrukturę handlowo-usługową. Wszystko co jest potrzebne do życia codziennego jest tam na miejscu. 

Urocza10

Ostatni apartament mieści się w niewielkim projekcie przy ulicy Uroczej10. Lokalizacyjny strzał w dziesiątkę. Blisko centrum, ale z możliwością spędzania popołudnia w spokojnej scenerii. Mieszkanie na ostatnim, piątym piętrze z potężnym tarasem, sypialnią z indywidualną łazienką i garderobą, kolejnymi pokojami i przestronnym salonem. Zdecydowanie obiekt marzeń wielu osób poszukujących mieszkania. 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama