W miniony weekend na rzeszowskich bulwarach odbyły się II Mistrzostwa Polski w Street Workout. W imprezie wzięło udział około 120 zawodników.

W sobotę podczas pierwszego dnia mistrzostw zawodnicy rywalizowali w kategorii freestyle. Wśród mężczyzn najlepszy okazał się Szymon Paluch z Biłgoraja. Drugie miejsce zajął Jarosław Kopacz z Lublińca. Ostatnie miejsce na podium przypadło Jakubowi Nawrotowi z Lublina.

Wśród kobiet zwyciężyła Aleksandra Kasperowicz z Kalisza. Na drugim miejscu uplasowała się Anita Mańka z Lublińca, trzecia była Klaudyna Siejka z Gliwic.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Podczas niedzielnych zmagań rywalizowano w kategorii siłowo-wytrzymałościowej. W tej zawodnicy mieli za zadanie jak najdłużej utrzymać się w jednej pozycji i zrobić pompki z doczepionym ciężarem. W drugim etapie zawodnicy mieli zrobić 100 pompek i 50 podciągnięć na czas.

Wśród mężczyzn zwyciężył Mateusz Heinze. Drugie miejsce zajął Łukasz Milczuk, trzecie Mateusz Mazurek. Najlepszą kobietą okazała się Aleksandra Kasperowicz, druga była Monika Mularczyk, trzecia Klaudyna Siejka.