Reklama

Świat kryptowalut błyskawicznie się rozwija. Liczba sposobów kupowania i zarabiania na kryptowalutach stała się prawie nieograniczona. Przy okazji oferowane są różne metody generowania tzw. pasywnego dochodu krypto. Chodzi o programy partnerskie, które dają możliwość uzyskania dodatkowych dochodów poprzez przyciąganie ruchu do witryn internetowych zajmujących się kryptowalutami.  

Zostanie partnerem krypto to krok w kierunku uzyskania stałego dochodu. Chociaż ten rodzaj marketingu wciąż jest mało znany, to jego istotną cechą są korzyści dla obu stron. Firmy zajmujące się kryptowalutami zyskują możliwość obniżenia kosztów zwiększania bazy swoich klientów. Uczestnicy programu polecającego uzyskują z procent dochodu zaproszonych użytkowników.

Dlaczego kryptosfera jest tak popularna?

Kryptowaluty mają zdecydowanie lepszą reputację niż inne lukratywne nisze (forex, hazard, itp.). Po drugie, nietrudno jest znaleźć własną niszę z niską konkurencją w tym obszarze, wypromować swoją stronę internetową czy zdecydować się na zakup ruchu na giełdach. 

Istnieje wiele terminów określających „wydobycie” i obrót kryptowalutami. Faktem jest też to, że wciąż pojawiają się nowe rozgałęzienia i nowe alternatywne waluty. Daje to większe pole do działań w zakresie marketingu tego typu.

Po trzecie ten kierunek jest po prostu bardzo obiecujący. Większość wymian kryptowalut zajmuje się konwersją, ale także umożliwia przeprowadzanie operacji handlowych, zarabianie na różnicy kursów wielu walut cyfrowych, a także świadczenie usług portfela internetowego. Wszystkie wymiany walut potrzebują klientów, z tego powodu platformy zajmujące się kryptowalutami są gotowe zapłacić za przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów.

Kopanie w chmurze coraz bardziej popularne

Ze względu na zwiększoną złożoność obliczeń i opłacalność tzw. farm wydobywczych, usługi kopania w chmurze stają się coraz bardziej popularne. Dochody podmiotów stowarzyszonych działających w tym obszarze mogą w przyszłości znacznie wzrosnąć. Osoby, które chcą wziąć udział w programach partnerskich giełd Bitcoin, muszą zarejestrować się na giełdzie i zostać członkiem programu polecającego lub po prostu wybrać odpowiednią ofertę w dużej sieci CPA.

Uniwersalny schemat rejestracji w programie partnerskim kryptowaluty:

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!
  • wejścia na stronę programu partnerskiego, który wybierasz
  • rejestracji
  • wskazania portfela BTC lub PayPal
  • odebrania unikalnego linku polecającego lub kodu promocyjnego
  • umieszczenie go na swojej stronie internetowej, wysłanie pocztą lub uruchomienie kampanii reklamowej w sieciach społecznościowych.

Warto zwrócić uwagę, że można również zapraszać znajomych i członków rodziny, wyjaśniając im zasady rewolucji w świecie finansów które niosą ze sobą kryptowaluty. 

Najpopularniejsze i najbardziej dochodowe programy partnerskie BTC

Coinbase 

Coinbase to znana na całym świecie i największa wymiana kryptowalut – Godex.io w USA. Platforma płaci również 10 BTC za każdego przyciągniętego użytkownika, który sprzeda lub kupi Bitcoiny w ilości 100 lub więcej w ciągu 180 dni od rejestracji. Płatności można odebrać w ciągu czterech dni roboczych po zakończeniu transakcji. Nawet jeśli osoba polecona nie zarejestrowała się od razu, to ma możliwość zrobić to ponownie w ciągu trzech miesięcy. Wysokie wolumeny transakcji na Coinbase mogą powodować opóźnienia w płatnościach.

Ledger 

Portfel Ledger ma szeroką gamę modeli portfeli i dobrą reputację. Oferuje partnerom 10% prowizji od sprzedaży bez podatku VAT i kosztów wysyłki. Sieć partnerska posiada również materiały promocyjne i możliwość monitorowania. Jest to najbardziej lukratywny plan poleceń ze wszystkich portfeli sprzętowych. Płatności w Bitcoinach są dokonywane co miesiąc bezpośrednio na adres BTC.

LocalBitcoins 

LocalBitcoins to popularna usługa wymiany dla użytkowników z różnych państw.

Firma płaci 20% prowizji za polecenie portfelu Bitcoin. Jeśli obaj uczestnicy transakcji skorzystali z Twojego linku, otrzymasz 40% prowizji. Środki są dodawane do Twojego portfela codziennie, jednak polecenie będzie uważane za Twoje tylko przez trzy miesiące.

 

 

Reklama