Największa strefa basenów podgrzewanych rusza 21 czerwca!

Reklama

Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, a z nim doskonała okazja do relaksu i zabawy na świeżym powietrzu. Wioska Wakacyjna Radawa, położona w malowniczej okolicy Podkarpacia, z dumą ogłasza otwarcie największych w regionie basenów zewnętrznych. To idealne miejsce, aby spędzić niezapomniane chwile z rodziną i przyjaciółmi.

 

Wioska Wakacyjna Radawa oferuje nowoczesne, w pełni wyposażone domki, które można rezerwować nawet na jedną dobę. To doskonała opcja dla tych, którzy pragną uciec od codziennego zgiełku na krótki, lecz intensywny wypoczynek. Każdy domek został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie gości, zapewniając wszelkie niezbędne udogodnienia.

Centralnym punktem Wioski Wakacyjnej jest strefa basenów, która z pewnością zadowoli zarówno dzieci, jak i dorosłych. Imponujące baseny, największe na Podkarpaciu, są idealnym miejscem do ochłody w upalne dni. Dla najmłodszych przygotowano bezpieczny brodzik, gdzie mogą bawić się pod czujnym okiem rodziców.

Strefa basenowa otoczona jest piękną, piaszczystą plażą, która przywodzi na myśl egzotyczne krajobrazy. Palmy dodają uroku i sprawiają, że można poczuć się jak na tropikalnych wakacjach, nie opuszczając kraju.

Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas, Wioska Wakacyjna Radawa przygotowała szeroką gamę atrakcji. Na terenie kompleksu znajdują się boiska sportowe, gdzie można rozegrać mecz piłki nożnej czy siatkówki. Dla najmłodszych dostępny jest nowoczesny plac zabaw, który zapewni im godziny wspaniałej zabawy oraz codzienne animacje.

Po dniu pełnym wrażeń na basenie i boiskach sportowych, goście mogą zrelaksować się w bistro, które serwuje pyszne posiłki i przekąski. To doskonałe miejsce na rodzinny obiad czy wieczorne spotkanie z przyjaciółmi.

Ten wakacyjny kompleks już zdobył miano viralowego miejsca wakacji 2024 na mapie Podkarpacia. Dzięki unikalnym atrakcjom, nowoczesnym udogodnieniom i niesamowitej atmosferze, jest to miejsce, które przyciąga turystów z całego regionu i poza nim.

Wioska Wakacyjna Radawa przygotowała specjalną promocję „Rezerwuj więcej, płać mniej”. Szczegóły można znaleźć na profilach w mediach społecznościowych oraz uzyskać telefonicznie. To doskonała okazja, aby spędzić więcej czasu w tym urokliwym miejscu i jednocześnie zaoszczędzić.

Rozpoczęcie wakacji w tym miejscu to gwarancja udanego wypoczynku pełnego radości i relaksu.

Dla Gości Wioski Wakacyjnej wstęp do strefy basenowej jest bezpłatny.

Dla osób nie korzystających z noclegów w obiekcie – możliwe jest korzystanie ze strefy basenowej wraz z zewnętrznymi atrakcjami po zakupie biletów wstępu, które są dostępne na stronie internetowej Wioski Wakacyjnej Radawa: wioska-wakacyjna.pl/strefa-basenowa.

Rezerwacji dokonasz poprzez stronę: wioska-wakacyjna.pl lub telefonicznie: 17 77 07 333.

default

MATERIAŁ PARTNERA

Reklama