Ok. 14 tys. złotych i laptop padł łupem bandytów, którzy wieczorem w Rzeszowie napadli na rzeszowski oddział Alior Banku przy ul. Krakowskiej.

O napadzie na Alior Bank powiadomili nas Czytelnicy Rzeszów News. Jak udało nam się dowiedzieć, do napadu doszło przed godz. 17:00.

– Do banku weszli dwaj mężczyźni w wieku ok. 17 i 40 lat. W banku nie było klientów. Była tylko jedna pracownica. Sprawcy mieli przy sobie przedmiot przypominający nóż.

– Pracownicę banku zaciągnęli na zaplecze głównego pomieszczenia, tam ją związali kablem lub sznurem. Napastnicy ukradli ok. 14 tys. zł i laptopa, a następnie uciekli – mówią nam rzeszowscy policjanci.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Skrępowana pracownica Alior Banku sama się oswobodziła. Pół godziny po zdarzeniu o napadzie na bank została powiadomiona policja, która poszukuje sprawców.

– Trwają czynności, są one na bardzo wstępnym etapie – mówi Adam Szeląg z rzeszowskiej policji. Funkcjonariusze sprawdzają m.in., czy w banku był monitoring. Jeszcze nie wiadomo, czym poruszali się napastnicy.

(kaw, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama